Hisense prezentuje kierunek rozwoju marki na najbliższe miesiące

Byliśmy dziś gośćmi na konferencji prasowej, podczas której koncern Hisense przedstawił nam informacje na temat kierunku rozwoju marki na najbliższe miesiące. Wydarzenie odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie i było nie tylko okazją do zapoznania się z ofertą chińskiego koncernu, ale i do porozmawiania z ekspertami związanymi z Hisense na temat samych produktów giganta, mających podbić rynek w 2024 roku.

Kompleksowe portfolio produktowe Hisense

W przedpremierowej konferencji z udziałem wybranych gości i mediów, globalny producent elektroniki użytkowej, Hisense, zaprezentował dwie nowe perełki z linii 2024 – modele telewizorów z serii U7 i U8. Spotkanie było dodatkowo uświetnione prezentacją Oficjalnego Pucharu UEFA EURO 2024™, przypieczętowując tytuł Hisense jako Oficjalnego Sponsora tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Hisense odnotowuje niezwykły wzrost i rozwój na globalnym rynku elektroniki użytkowej. Marka stale wprowadza innowacyjne urządzenia oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby zapewnić konsumentom dostęp do zaawansowanych technologii w atrakcyjnych cenach. Konrad Arseniuk, VP Sales TV Hisense Poland, podkreśla, że celem marki jest kreowanie nowych doświadczeń dla użytkowników poprzez innowacyjność i dopasowanie do ich potrzeb.

Hisense od lat angażuje się w rozwój różnych dyscyplin sportowych, będąc sponsorem wydarzeń takich jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 oraz Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. W roku 2024 marka została Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2024™, kontynuując swoją sportową strategię.

Hisense oferuje kompleksowe rozwiązania zarówno dla konsumentów indywidualnych, jak i biznesowych, obejmujące telewizory, projektorowe, urządzenia AGD i inne. Marka stale ulepsza swoje produkty, wykorzystując nowoczesne technologie, w tym sztuczną inteligencję, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników.

Na konferencji Hisense zaprezentował dwa nowe modele telewizorów: serię U8N i serię U7N. Modele z serii U8N, wyposażone w technologię MiniLED, wyróżniają się jasnością szczytową do 3000 nitów oraz zaawansowanymi formatami HDR. Z kolei seria U7N, także oparta na technologii MiniLED, oferuje jasność szczytową do 1500 nitów i specjalny tryb 144Hz Game Mode Pro, idealny dla miłośników gier wideo.

Hisense kontynuuje swój dynamiczny rozwój, dostarczając innowacyjne produkty i angażując się w różnorodne dziedziny, od elektroniki użytkowej po sponsoring sportowy. Przedstawione na konferencji nowe modele telewizorów z linii 2024 obiecują rewolucję w doświadczeniu oglądania treści rozrywkowych oraz gier wideo.

Galeria zdjęć z wydarzenia