AF 50 Signature Line – nowy oczyszczacz powietrza marki Kärcher

Kärcher, znany producent wysokiej jakości urządzeń czyszczących, wprowadza nowy standard w oczyszczaniu powietrza. Oczyszczacz powietrza AF 50, już ceniony za eliminowanie alergenów, zanieczyszczeń i patogenów, teraz dostępny jest w ekskluzywnej linii produktów premium, Kärcher Signature Line.

Oczyszczacz od renomowanego producenta

Nowy model, AF 50 Signature Line, zachowuje wszystkie funkcje standardowego AF 50, oferując dodatkowo parę wymiennych wkładów filtracyjnych oraz roczne przedłużenie gwarancji. Z wyjątkowym systemem filtrów i mocnym silnikiem, urządzenie działa niezwykle wydajnie, przy zachowaniu cichej pracy. Idealny do pomieszczeń o powierzchni od 50 do 100 metrów kwadratowych, oczyszczacz AF 50 Signature Line to gwarancja czystego i zdrowego powietrza w Twoim otoczeniu.

Wystarczy podłączyć i włączyć, by oczyszczacz zaczął pracować skutecznie. Automatycznie mierzy poziom zanieczyszczeń, regulując przepływ powietrza zgodnie z potrzebami. Panel sterowania umożliwia również ręczną regulację mocy. Design oczyszczacza AF 50 Signature Line pasuje do każdego wnętrza. Co więcej, jego praca jest niezwykle cicha, z poziomem hałasu wynoszącym zaledwie 53 dB(A), co pozwala na spokojny sen. Tryb nocny jest jeszcze cichszy, osiągając zaledwie 29 dB(A), przy zachowaniu imponującej wydajności pracy do 520 metrów sześciennych na godzinę.

System filtrów oczyszczacza stale ocenia jakość powietrza, a panel LED informuje o konieczności wymiany filtra. Wielostopniowy system filtrów, w tym filtr HEPA H13 i filtr z węglem aktywnym, skutecznie usuwa zarówno małe cząsteczki, jak i nieprzyjemne zapachy. Wymiana filtrów jest szybka i łatwa, bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi.

Czytaj też: Nowoczesność w tradycyjnej formie. Recenzja pralki Miele WSD663WCS

Grafika tytułowa: Kärcher