ViewSonic wprowadza na rynek gamingowy monitor XG272-2K-OLED!

ViewSonic Corp., renomowany producent rozwiązań wizualnych, zaprezentował swój najnowszy produkt skierowany do graczy – gamingowy monitor OLED o nazwie XG272-2K-OLED. Z myślą o entuzjastach gier, urządzenie to oferuje doskonałą immersję dzięki 27-calowemu panelowi OLED, który gwarantuje wyraziste kolory.

Nowość zaprojektowana z myślą o graczach!

Nowy monitor od ViewSonic jest idealnym wyborem dla osób poszukujących najwyższej jakości wrażeń w grach. Dzięki certyfikatowi Blur Busters Verified, XG272-2K-OLED łączy w sobie imponującą częstotliwość odświeżania 240 Hz oraz niewiarygodnie szybki czas reakcji piksela wynoszący zaledwie 0,01 ms. To połączenie zapewnia graczą klarowny obraz i niezwykle responsywną rozgrywkę.

Monitor XG272-2K-OLED wyróżnia się również wyjątkową dokładnością kolorów, zwiększoną jasnością i doskonałym współczynnikiem kontrastu dzięki zastosowaniu technologii OLED. Posiada on również certyfikat Blur Busters Verified, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla graczy wymagających szybkiej reakcji i płynnej rozgrywki.

Elegancki design monitora z białym wykończeniem i gładkimi konturami podnosi estetykę każdego stanowiska gracza. Konstrukcja monitora została zaprojektowana z myślą o ergonomii, oferując regulowaną wysokość, możliwość pochylenia i obracania ekranu, co zapewnia komfortowe i spersonalizowane doświadczenia podczas gry.

Nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność monitora XG272-2K-OLED spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Wyposażony w bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, monitor umożliwia łatwą nawigację po menu i wybór trybu gry. Ponadto, bogata gama portów, w tym HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 i USB-C, zapewnia szeroką kompatybilność z komputerami PC i konsolami.

Monitor XG272-2K-OLED będzie dostępny w sprzedaży detalicznej od połowy kwietnia 2024 roku, a sugerowana cena wynosi 5190 PLN.

Czytaj też: XPG prezentuje najnowsze modele zasilaczy i wentylatorów

Grafika tytułowa: ViewSonic