Świąteczny prezent dla fanów World of Tanks!

Zespół odpowiedzialny za rozwój kultowej gry World of Tanks postanowił uczynić ten okres świąteczny niezapomnianym dla swoich graczy. Od 22 do 31 grudnia, wszyscy czołgiści na platformie PC mogą cieszyć się wyjątkowym prezentem pod choinką – zupełnie nowym amerykańskim czołgiem średnim IX poziomu, Patton. To nie tylko wspaniała niespodzianka, ale także pierwszy raz, kiedy gracze otrzymują czołg najwyższego szczebla zupełnie za darmo. Ozdobiony świątecznym stylem 2D, Patton z pewnością przyciągnie uwagę na polu bitwy.

Nowości nie tylko w World of Tanks dla PC

Ale to nie koniec świątecznych atrakcji! Gracze World of Tanks Blitz mają szansę zdobyć amerykański lekki czołg VI poziomu – Frosty, wraz z uroczym świątecznym kamuflażem. To doskonała okazja dla fanów szybkich potyczek czołgowych na platformie Blitz.

W świecie World of Tanks Modern Armor już ruszył kalendarz adwentowy, który codziennie obdarowuje graczy paczkami nagród. Ale prawdziwa gratka czeka na nich 25 grudnia – pod choinką pojawi się zupełnie nowy czołg stworzony specjalnie na potrzeby tegorocznych świąt. To wyjątkowa okazja, by wzbogacić swoją kolekcję o unikalny pojazd.

Aby skorzystać z tych świątecznych prezentów, wystarczy zalogować się do gry w okresie od 22 do 31 grudnia. Twórcy World of Tanks pragną nagrodzić swoich graczy za oddanie i zaangażowanie, tworząc atmosferę świątecznej magii na wirtualnych polach bitew. Czy nasi dowódcy byli w tym roku wystarczająco grzeczni? Z pewnością tak – a teraz mogą cieszyć się wyjątkowymi czołgami, które uczynią ich świąteczne bitwy jeszcze bardziej emocjonującymi!

Czytaj też: Wystartowały Operacje Świąteczne w World of Tanks!

Grafika tytułowa: Wargaming