EZVIZ wprowadza nowości dla inteligentnego domu

EZVIZ kontynuuje rozwój portfolio z kategorii smart home, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które łączą bezpieczeństwo i komfort w jednym. Nowości tej marki z pewnością zdobędą uznanie miłośników inteligentnych systemów domowych na całym świecie. Co warto wiedzieć na temat właśnie zaprezentowanych urządzeń koncernu?

Co nowego od EZVIZ?

Koncern EZVIZ serwuje nam nową serię przekaźników WiFi, w tym modele T36W, T35W oraz T35WM. Umożliwiają one użytkownikom zdalną kontrolę nad oświetleniem domu za pomocą smartfona. Inna z nowości – inteligentna kamera domowa EZVIZ E6 – dostarcza wysoką jakość wideo w rozdzielczości 3K. Jej najważniejszymi funkcjami są te, które dotyczą wykrywania ludzi i zwierząt, automatycznego śledzenia, oraz integracji z Asystentem Google, Amazon Alexa i Apple HomeKit.

W ręce fanów smart home może trafić także EZVIZ T9C – inteligentna syrena w której przypadku mamy możliwość regulacji głośności i czasu trwania alarmu. Co ważne – urządzenie wykrywa próby demontażu, zapewniając ochronę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Do oferty EZVIZ trafiają także detektor dymu T4C, czujnik temperatury i wilgotności T51 oraz termostat T55. Sprzęt jest oczywiście kompatybilny z bramką domową EZVIZ A3.

Czytaj też: EZVIZ HP7 zdobywa tytuł Najlepszego Produktu Roku Plus X Award!

Grafika tytułowa: EZVIZ