Wystartowały Operacje Świąteczne w World of Tanks!

Wargaming ogłasza start Operacji Świątecznych 2024 we wszystkich wersjach World of Tanks. Od 1 grudnia do 8 stycznia gracze na wszystkich platformach mogą cieszyć się niepowtarzalnymi aktywnościami, fantastycznymi prezentami i cennymi nagrodami. To świetny czas, by pograć ze znajomymi!

Liczne atrakcje oraz nowy świąteczny gość!

Tegorocznym świątecznym posłańcem jest nie kto inny, jak brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa, Vinnie Jones. Porzucając standardowe obowiązki pomocnika Świętego Mikołaja, Vinnie przejmuje rolę dowódcy w świecie World of Tanks, obiecując dostarczyć unikalne przeżycia. Gracze wchodzący do świątecznego miasteczka od 1 grudnia otrzymają pierwszy prezent – zupełnie nowy czechosłowacki lekki czołg premium Pzw.39. Ale to tylko początek. Vinnie Jones, pełniący funkcję dowódcy zleci czołgistom specjalne misje i zadania. Po ich ukończeniu gracze odblokują nagrody związane z karierą aktora, w tym trzy ekskluzywne style 2D, naklejki, napisy z kultowymi frazami, a nawet samego Vinniego Jonesa jako dowódcę czołgu ze specjalnie przygotowanymi kwestiami głosowymi.

World of Tanks Blitz włącza się do świątecznej zabawy od 1 do 20 grudnia, prezentując listę aktywności Holiday Ops. Misje od ambasadora Vinniego Jonesa oferują unikalne przedmioty kolekcjonerskie, awatary i tło profilu, wszystko w stylu samego gwiazdora. Ukończenie ostatecznego etapu nagradza czołgistów dodatkiem „Ostateczny argument” oraz szansą na wygranie czołgu Cobra z legendarnym kamuflażem.

Również gracze World of Tanks Modern Armor mają powody do świątecznej radości. Od 1 grudnia do 8 stycznia mogą podwójnie cieszyć się zabawą i nagrodami, uczestnicząc zarówno w indywidualnych wyzwaniach, jak i wydarzeniu społecznościowym Operacji Świątecznych. Każda ścieżka oferuje mnóstwo zawartości, w tym tematyczne elementy kosmetyczne, boostery, czas premium i ciężki czołg Charlemagne. Dla konsolowych czołgistów przygotowano nowy ekskluzywny czołg premium Old Reliable, a także dowódców 2D i 3D z charyzmatycznym głosem Vinniego.

Czytaj też: Ponad milion dolarów dla Ukrainy w kampanii WargamingUnited!

Grafika tytułowa: Wargaming