Razer Kishi Ultra – nowy mobilny kontroler do gier dla iOS i Androida

Firma Razer™ wprowadziła na rynek Razer Kishi Ultra, innowacyjny kontroler do gier mobilnych, który dzięki złączu USB typu C, zapewnia pełną kompatybilność z urządzeniami z systemem Android, iPhone’ami 15 oraz iPadami Mini. Razer Kishi Ultra zapowiada prawdziwą rewolucję w świecie gier mobilnych, oferując graczom możliwości sterowania na poziomie konsol, niezwykle realistyczne wrażenia haptyczne oraz podświetlenie Razer Chroma™ RGB.

Rewolucja dla fanów gier mobilnych

Razer Kishi Ultra inauguruje nową erę gier mobilnych, łącząc moc pełnoprawnego kontrolera konsolowego z mobilnością, której oczekuje współczesny gracz. Projektowany z myślą o zapewnieniu realistycznych wrażeń z gry na konsoli, Kishi Ultra stawia na ergonomię i rozgrywkę, które dotychczas były zarezerwowane dla wielokrotnie nagradzanych kontrolerów Razer dla konsol. Ta innowacyjna konstrukcja podnosi poprzeczkę także dla graczy korzystających z urządzeń takich jak iPad Mini, przekształcając je w potężne urządzenia przenośne do gier z dużym ekranem. Dodatkowo, Kishi Ultra umożliwia przewodową rozgrywkę na komputerach PC.

Omawiany kontroler oferuje:

  • 8-kierunkowy d-pad i przyciski ABXY zapewniające responsywność i wysoki komfort.
  • Spusty z efektem Halla w rozmiarze konsolowym zapewniające analogową precyzję.
  • Pełnowymiarowe, profesjonalne drążki z pierścieniami zapobiegającymi tarciu i powierzchnią klasy medycznej TPSiV dla zapewnienia najwyższej jakości.
  • Programowalne przyciski L4/R4 umożliwiające dostosowanie ustawień sterowania.

Cena i Dostępność

Razer Kishi Ultra jest już dostępny w sprzedaży w ofercie amerykańskiego giganta i jego partnerów. Cena modelu Kishi Ultra wynosi 599 zł.

Czytaj też: Nowy Razer Blade 18 – najpotężniejszy w historii

Grafika tytułowa: Razer