Mysz Logitech G705 Aurora – bezprzewodowe, gamingowe marzenie każdej gamerki

Jest szybka, smukła, lekka, delikatna w dotyku, łatwo się prowadzi, jest podświetlana i w kolorze białym. Lepiej być nie mogło!

Wszystkie urządzenia ewoluują, stają się coraz lepsze, szybsze, wydajniejsze i doskonalsze. Taki proces zwykle zajmuje chwilę i w zależności od stopnia skomplikowania trwa krócej albo dłużej. Ale jedno jest pewne, nie dzieje się to natychmiast. Logitech G705 Aurora pokazuje kobiecą stronę gamingu i dlatego to jest piękne. Logitech mówi głośno i wyraźnie, że dziewczyny dorównują chłopakom w grach, dlatego należy im się tyle samo uwagi. Logitech G705 Aurora ma nie tylko design, który jest ukłonem w kierunku dziewczyn, ale także rozmiar i wiele innych rzeczy, które bardziej przypadną do gustu płci pięknej. Ale zacznijmy od początku.

Nowe i lepsze

Nowa seria akcesoriów gamingowych z kolekcji Aurora, to zupełnie nowy rozdział w historii gamingu. Po raz kolejny Logitech pokazuje, że można projektować, pakować i grać na bardziej świadomym poziomie. Logitech G705 Aurora, to mysz zaprojektowana dla dziewczyn. Jest biała, nie posiada agresywnej linii, jest lekka, miła w dotyku, a jej kształt został zaprojektowany tak, by uwzględniał także mniejsze dłonie. Dodatkowo została zapakowana, podobnie jak klawiatura z serii Aurora w ozdobny papier, który zdecydowanie robi lepsze wrażenie niż foliowy woreczek. No i wreszcie jest to mysz, która głośno i bez najmniejszych wątpliwości kierowana jest do grających dziewczyn.

Łagodna i drapieżna

Niech Was nie zwiodą łagodne i zaokrąglone kształty myszki. Jej projekt został starannie przemyślany, jest bardzo ergonomiczny i leży w dłoni jak ulał. Logitech G705, to prawdziwy demon prędkości. Jej design nie zdradza z początku tego, co kryje w środku. Została wyposażona w klasyczne dwa przyciski, lewy i prawy klick, które są duże, wygodne i mają niski i miękki skok. Oznacza to tyle, że podobnie jak dziewczyny, jest ona miła dla dłoni i ucha. Na górze znajdziemy scroll i przycisk do zmiany czułości myszy. Po lewej stronie dwa konfigurowalne przyciski, a od dołu dwa przełączniki. Jeden od wyboru sposobu połączenia z komputerem i drugi od parowania.  

Przeczytaj też: Pionowa mysz Logi LIFT – rewolucja czy tani trick? | CoNowego.pl

3 w 1

Logitech G705 można połączyć z komputerem na trzy sposoby: Bluetooth, złącze LightSpeed i przewód. Dla graczy mamy dobrą wiadomość, ponieważ cała kolekcja Aurora potrzebuje tylko jednego nadajnika LightSpeed. Tak więc, jeżeli całkiem przypadkiem macie klawiaturę i mysz, to nie musicie wciskać w komputer dwóch nadajników. Ponieważ gracze potrzebują krótkiego czasu reakcji, to mają dwie opcje do wyboru. Mogą grać na przewodzie, który nie ma żadnych opóźnień, albo skorzystać z bezprzewodowego złącza LightSpeed. Trzecia opcja to połączenie protokołem Bluetooth.

G HUB

Centrum sterowania światłem, ale i przyciskami, i scrollem jest aplikacja na PC Logitech G HUB. Jest to program, w którym możemy zmieniać kolory wyświetlania paska LED, który obiega Logitech G705 dookoła i kilka innych rzeczy. Możemy też dokładnie ustawić czułość scrolla lub przycisków bocznych. Jeżeli okaże się, że jesteśmy posiadaczami słuchawek lub klawiatury z serii Aurora, wówczas będziemy mogli spersonalizować cały setup w tych samych kolorach.

Przeczytaj też: Piekielnie dobra mysz gamingowa. (conowego.pl)

Podsumowanie

Logitech G705, to bezprzewodowa mysz z podświetleniem LED, z możliwością grania na przewodzie, która została zaprojektowana dla dziewczyn. Mysz jest praworęczna, nie duża i łatwo mieści się w mniejszej dłoni. Jest biała, tak więc z całą pewnością przypadnie do gustu żeńskiej części graczy. Jej konstrukcja i design także wskazują na to, że pokochają ją dziewczyny. Na jednym ładowaniu pracuje do 25 godzin i jest podświetlana. Najważniejsze, że jest diabelnie szybka. Cena: 439 zł

ZaletyWady
Delikatny i kobiecy designBrak innych wersji kolorystycznych
Możliwość podłączenia do PC na trzy sposoby
Podświetlenie LED
25 godzin pracy na jednym ładowaniu