Kolejne wieści na temat GTA VI coraz bliżej?

Bez dwóch zdań GTA VI to najbardziej wyczekiwana gra tej dekady. Biorąc pod uwagę rynkowy sukces poprzednika i to, ile zarobił dla twórców, spodziewamy się najbardziej rozbudowanej gry w historii. Rockstar Games jednak na razie niechętnie dzieli się informacjami na temat swojego potencjalnego hitu. Do tej pory doczekaliśmy się jednego zwiastuna, jednak na horyzoncie pojawiła się szansa na więcej!

Kolejne wieści na temat GTA VI w drodze!

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się sporo informacji dotyczących nadchodzącej nowej części Grand Theft Auto. Przede wszystkim insiderzy wskazują na to, że twórcy mogą nie wyrobić się z przygotowaniem gry na często wspominany w różnych tekstach pierwszy kwartał przyszłego roku. Może więc okazać się, że właściciele konsol będą musieli uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują także na to, że już w kwietniu może zostać udostępniony kolejny zwiastun gry. Natomiast materiał zawierający także fragmenty rozgrywki miałby zostać pokazany w sierpniu. Byłby to bardzo pozytywny zabieg wskazujący na to, że prace nad GTA VI są niezwykle intensywne oraz idą w dobrym kierunku.

Co ciekawe – nieoficjalne wieści wskazują na to, że za około rok Rockstar Games może pokazać nam, jakie zmiany zamierza wdrożyć w przypadku marki GTA Online.

Czekamy z niecierpliwością!

Czytaj też: Prace nad GTA VI finalizowane

Grafika tytułowa: Rockstar Games