Creative Pebble X – systemy głośnikowe z konfigurowalnym oświetleniem RGB i technologią Bluetooth 5.3

Firma Creative Technology wprowadza na rynek najnowsze zestawy głośnikowe z serii PEBBLE, Creative Pebble X i Creative Pebble X Plus, kontynuując swoją misję dostarczania doskonałej jakości dźwięku w wyjątkowej formie.

Ważne nowości w ofercie Creative

Zestawy głośnikowe z serii PEBBLE od lat cieszą się uznaniem wśród miłośników wysokiej jakości audio, a teraz firma Creative podnosi poprzeczkę, prezentując pełne spektrum dźwięku o mocy 30W w RMS i szczytową do 60W. Jednak to nie wszystko, co oferują nowe modele. Producent wprowadził innowacyjne rozwiązania, w tym konfigurowalne oświetlenie RGB, które pozwala użytkownikom na stworzenie niepowtarzalnego show świetlno-dźwiękowego.

Pebble X to głośniki 2.0 wyposażone w pełnozakresowe przetworniki 2,75” i pasywne membrany, które gwarantują doskonałą reprodukcję niskich tonów. Natomiast Pebble X Plus dodatkowo wyposażono w elegancki subwoofer z 3,5” przetwornikiem niskotonowym, zapewniając jeszcze głębszy bas przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów, idealnych do ustawienia na każdym biurku.

Oba modele cechuje kultowa konstrukcja, w której przetworniki pełnozakresowe w satelitach są pochylone o 45° względem odsłuchującego, co zapewnia optymalny dźwięk. Ponadto, dzięki technologiom takim jak Dialog+ i BassFlex, głośniki oferują mocny bas i krystalicznie czyste dialogi bez utraty głośności.

Ważnym udogodnieniem jest także możliwość personalizacji dźwięku poprzez technologię „Clear Dialog”, która zapewnia wyjątkową klarowność podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów głosowych. Zestawy głośnikowe Pebble X oferują szerokie możliwości podłączenia, w tym technologię Bluetooth 5.3, port AUX 3,5mm oraz połączenie cyfrowe USB, co pozwala na podłączenie do różnorodnych urządzeń multimedialnych.

Dla użytkowników systemu Windows przygotowano dedykowane oprogramowanie, które umożliwia dostęp do zaawansowanych funkcji audio, jak również personalizację oświetlenia RGB za pomocą prostych w obsłudze modułów aplikacji Creative dostępnych na różnych platformach. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, głośniki Pebble X i Pebble X Plus potrafią zaskoczyć mocą akustyczną sięgającą 15W w RMS, a po podłączeniu do zasilacza PD o mocy 30W, nawet do 60W.

Creative Pebble X w cenie 439 zł oraz Pebble X Plus za 599 zł są już dostępne do zamówienia na stronie Creative.com, zapewniając użytkownikom niezapomniane doznania audio w eleganckiej i kompaktowej formie.

Czytaj też: Creative Zen Hybrid 2 – znamy cenę i specyfikację!

Grafika tytułowa: Creative