MyNextBase Connect – nowoczesna aplikacja do obsługi wideorejestratora!

Nextbase to renomowany producent wideorejestratorów samochodowych. W swojej ofercie posiada doskonale wyposażone urządzenia, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. A dobre kamery samochodowe wymagają świetnej aplikacji do ich obsługi. MyNextbase Connect to nowoczesna, wielofunkcyjna appka, która pozwala na kompleksowe zarządzanie naszym wideorejestratorem od Nextbase. Co warto o niej wiedzieć?

MyNextbase Connect – przede wszystkim wszechstronność!

MyNextbase Connect to aplikacja zaprojektowana z myślą o obsłudze wideorejestratorów Nextbase. Dostępna jest zarówno dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS, jak i oprogramowania Android. Na powyższych zrzutach ekranu widzimy, że oprogramowanie cechuje przejrzysty interfejs, dzięki któremu z jego obsługą poradzą sobie nawet totalni laicy, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z takimi rozwiązaniami.

Aplikacja podzielona jest na cztery sekcje. Pierwsza to ekran domowy, na którym wyświetlane są wszystkie najważniejsze informacje związane z naszym urządzeniem Nextbase. Druga sekcja to biblioteka, w której możemy przeglądać wszystkie nagrania zarejestrowane kamerką i pobierać je do pamięci smartfona lub tabletu. Trzecia zakładka związana jest bezpośrednio z ustawieniami i właściwościami naszego wideorejestratora. Czwarta – SOS – służy do kontaktowania się ze służbami ratunkowymi.

Dlaczego warto korzystać z MyNextbase Connect?

Aplikacja MyNextbase Connect zmienia kamerę Nextbase Dash Cam we w pełni inteligentne urządzenie o szerokich funkcjonalnościach przydatnych użytkownikowi. To właśnie dzięki niej możemy wygodnie zarządzać nagraniami przechowywanymi na karcie pamięci osadzonej w kamerce i – na przykład udostępniać je w razie potrzeby odpowiednim służbom oraz podmiotom. Co ciekawe, w ustawieniach aplikacji możemy zaznaczyć, że w razie kolizji kamerka ma automatycznie przesyłać nagranie z niej na naszego smartfona w celu łatwiejszego przejrzenia go i przekazania np. policji.

MyNextbase Connect odpowiada również za rewolucyjną funkcję Emergency SOS, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez automatyczne powiadamianie służb ratunkowych o Twojej lokalizacji i dostarczanie niezbędnych informacji medycznych w przypadku, gdy nie możesz wezwać pomocy. Po wykryciu wypadku aplikacja prosi nas o potwierdzenie, czy nic nam się nie stało. Jeśli nie poinformujemy jej, że jesteśmy bezpieczni, prześle nasze dane lokalizacyjne oraz informację o wypadku do służb ratowniczych.

Wideorejestratory Nextbase dzięki aplikacji MyNextbase Connect są kompatybilne z asystentką głosową Amazona – Alexą. Oznacza to, że możemy obsługiwać je głosowo, za pośrednictwem komend. Dzięki temu nasze podróże zyskują na bezpieczeństwie poprzez bezdotykowe korzystanie z kamery i jej wybranych funkcji. MyNextbase Connect pozwala na wygodne skonfigurowanie współpracy z Alexą, dzięki czemu korzystanie z wideorejestratora będzie dla nas czystą przyjemnością.

Czytaj też: Nextbase 422 GW – mały, ale dzielny wideorejestrator

Dajcie koniecznie znać czy i Wy na co dzień korzystacie z kamery samochodowej. A może zdarzyło się, że nagranie z takiego urządzenia uratowało Wam skórę? Wideorejestratory Nextbase możecie bez problemów zakupić w Internecie w korzystnych cenach.