Mikołajki z conowego.pl! Wygraj smartfona lub słuchawki!

Całkiem niedawno mieliście okazję wziąć udział w konkursie, który organizowaliśmy dla Was z OPPO. Można w nim było wygrać smartfon od chińskiego producenta. W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem postanowiliśmy przygotować dla Was kolejne – tym razem o tematyce mikołajkowej!

Kilka słów o nagrodach!

Motorola G20 wyposażona została w czytelny ekran o przekątnej 6,5”. Jest to matryca IPS o rozdzielczości HD+ oraz częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz. Sercem urządzenia jest procesor Unisoc T700 wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane użytkownika. Tak dopasowaną konfigurację zasila bateria o pojemności 5000 mAh zapewniająca wsparcie dla ładowania o mocy 10 W. Producent wyposażył smartfona w ciekawy zestaw aparatów. Główne “oczko” cechuje rozdzielczość 48 MP. Wspierają je natomiast obiektyw ultraszerokokątny 8 MP oraz czujnik głębi i obiektyw makro – każdy po 2 MP. Wideo można nagrywać w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Druga nagroda to słuchawki nauszne Motorola Pulse Escape, które oferują użytkownikowi niezwykle wydajną baterię (do 10 godzin pracy!) oraz wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Konkurs startuje już dzisiaj!

Waszym zadaniem będzie opublikowanie kreatywnego zdjęcia w stroju Świętego Mikołaja (panowie) lub Śnieżynki (panie) pod postem konkursowym na naszym Facebooku. Czas na zrealizowanie zadania macie do 5 grudnia, do końca dnia. Będziemy brali pod uwagę najbardziej pomysłowe zgłoszenia.

Poniżej możecie zapoznać się z regulaminem konkursu:

REGULAMIN

Koniecznie wypatrujcie posta konkursowego na naszym Facebooku!