Jak zadbać o świetny wygląd ubrań? Pralki i suszarki Candy RapidO zrobią to za Ciebie!

Każdy z nas chce wyglądać dobrze, prawda? Dlatego właśnie wydajemy niemałe pieniądze na naszą garderobę skrojoną pod konkretne okazje. Warto jednak pamiętać, że udane zakupy to nie wszystko. O nasze ubrania trzeba bowiem też odpowiednio zadbać. Tutaj z pomocą przychodzi marka Candy i najnowsza seria pralek, suszarek i pralko-suszarek z rodziny RapidO!

Seria urządzeń RapidO od Candy to sprzęt naszpikowany unikatowymi rozwiązaniami!

Candy to włoski producent sprzętu AGD tworzący swoje urządzenia z myślą o użytkownikach ceniących sobie eleganckie, ale jednocześnie praktyczne sprzęty gospodarstwa domowego. W procesie ich projektowania nacisk kładziony jest na to, by były maksymalnie dopracowane oraz by oferowały innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku. Taka jest właśnie seria urządzeń Candy RapidO. Producent w ich przypadku stawia na funkcje mające zapewnić nam higieniczną czystość naszych ubrań. Ponadto pralki, suszarki oraz pralko-suszarki Candy to sprzęt przyjazny dla środowiska, co jest niezwykle ważne w dobie globalnego ocieplenia.

Candy RapidO to kwintesencja stylu prosto ze słonecznej Italii. Sprzęt z tej rodziny prezentuje się elegancko i nowocześnie. Z pewnością bez problemów wpisze się w design naszych łazienek lub pralni. Wspomniana nowoczesność łączy się tutaj z niemniej ważną ergonomią obsługi. Producent wyposażył urządzenia z rodziny RapidO w wysoko umieszczony, duży otwór drzwiowy. Taki zabieg ma na celu ułatwienie wkładania i wyjmowania ubrań z bębna. Candy nie zapomniało także o wygodzie obsługi swoich produktów. W tym celu na ich obudowie umieszczono duży, przejrzysty wyświetlacz, a także bardzo intuicyjny panel sterowania. Dzięki nim z ustawianiem opcji prania bez problemów poradzą sobie nawet zupełni laicy.

Chroń środowisko – trwałe i ekologiczne produkty RapidO!

Dożyliśmy czasów, w których troska o środowisko naturalne jest dla nas szczególnie ważną kwestią. Candy wraz z serią urządzeń RapidO dokłada swoją cegiełkę w walce o naszą planetę. Pralki, suszarki oraz pralko-suszarki z nowej serii produktowej charakteryzuje najwyższy poziom energooszczędności – nowa, najwyższa klasa A dla pralek, D dla pralko-suszarek oraz A++ dla suszarek. Producent dokłada także starań ku temu, by nowo nabyte przez nas urządzenia służyły nam przez długie lata. Candy udziela bowiem 10-letniej gwarancji na nowoczesny silnik inwerterowy montowany w urządzeniach RapidO. Co więcej, wspomniane rozwiązanie gwarantuje cichą pracę sprzętu podczas prania i suszenia.

Pozytywny wpływ na środowisko ma także funkcja KG Detector. Dzięki niej pralki Candy RapidO automatycznie dobiorą najlepsze parametry prania w zależności od wagi załadunku bębna. Automatyka wagowa pozwoli nam nie tylko na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, ale i przełoży się na zmniejszone zużycie energii oraz na oszczędność wody (której w ostatnich latach zaczyna na naszej planecie coraz bardziej brakować). Warto zaznaczyć, że KG Detector wydłuża także żywotność pralki. Technologia ta wpływa między innymi na ułożenie prania w bębnie, co przekłada się na zmniejszenie obciążeń i w rezultacie wydłużenie sprawności pralki.

Twoje ubrania zawsze perfekcyjnie czyste! Odśwież je szybko i bezpiecznie!

To oczywiste że chcemy, by nasze ubrania służyły nam jak najdłużej i by przez długie miesiące wyglądały jak nowe. Candy zdaje sobie z tego sprawę i w przypadku pralek i pralko-suszarek z rodziny RapidO stawia na funkcję Easy Iron. Dzięki niej zagniecenia na Waszych ubraniach znikną za pomocą magicznej mocy pary. Koniec z prasowaniem? Zaoszczędzony w ten sposób czas można spędzić o wiele bardziej kreatywnie! Nabywcy urządzeń RapidO mogą też skorzystać z dobrodziejstw funkcji Refresh Touch, która zadba o to, by pranie zawsze po wyciągnięciu z pralki było świeże i pachnące. Jeśli zdarzy się Wam zapomnieć o tym, że pralka zakończyła pranie, możecie włączyć tą funkcję. Ubrania zostaną odświeżone i zapomnicie o nieprzyjemnym zapachu stęchlizny. Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup pralko-suszarki, to po ukończeniu przez urządzenie procesów prania i suszenia wyciągniecie z niej suche i gotowe do schowania w szafie ubrania. Nie musicie przy tym obawiać się, że urządzenia z rodziny RapidO zniszczą Waszą garderobę – uzyskały bowiem prestiżowy certyfikat Woolmark, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa ubrań podczas prania i suszenia (nawet dla najdelikatniejszych tkanin).

A co jeśli spotkał nas naprawdę zabiegany dzień, a na głowie mamy jeszcze zrobienie prania? Lub gdy przed wyjściem do pracy bądź do znajomych nieopatrznie ubrudzimy naszą kreację? Czy to powód, byśmy zmieniali swoje plany? Zdecydowanie nie! Pralki oraz pralko-suszarki z rodziny RapidO oferują nam aż 9 programów szybkiego prania, co jest bez wątpienia rynkowym ewenementem. Najkrótszy program prania trwa zaledwie 14 minut! W połączeniu z funkcją suszenia uratujemy naszą kreację w mgnieniu oka! W dobie pandemii na szczególną uwagę zasługuje jeszcze jeden spośród wspomnianych programów szybkiego prania. Nosi on nazwę Higiena+. Jego zadaniem jest zapewnienie nam higienicznie czystego prania poprzez jego dezynfekcję i głębokie czyszczenie w temperaturze 60 stopni. Twoje ubrania będą wolne od wszelkich bakterii i wirusów w zaledwie 59 minut!

Inteligentny dom? Candy RapidO będzie jego nieodłącznym elementem!

Popularność koncepcji inteligentnego domu rozwija się w naszym otoczeniu z roku na rok. Nic w tym dziwnego – pochłania nas coraz więcej codziennych obowiązków i chcemy, by niektóre procesy w naszym otoczeniu były zautomatyzowane. Urządzenia Candy RapidO znakomicie wpisują się w ten futurystyczny trend.  Producent zadbał o to, by nowa linia pralek, suszarek i pralko-suszarek wpisywała się w filozofię rozwiązań z kategorii smart home. Dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi możliwe jest sterowanie nimi z poziomu smartfona bądź tabletu! Z myślą o zarządzaniu praniem i suszeniem powstała dedykowana aplikacja Simply-FI. Za jej pośrednictwem uzyskamy dostęp do wielu przydatnych funkcji. Candy umożliwi nam monitorowanie pracy naszych urządzeń oraz ich stanu technicznego. Będziemy mogli tworzyć własne programy prania – między innymi dzięki rewolucyjnej funkcji Snap&Wash. Jej zadaniem jest podpowiadanie nam wyboru programu prania na podstawie zdjęcia brudnej odzieży. Funkcja Snap&Wash wybierze dla niej najszybszy i najlepszy program prania dobierając do niego także temperaturę oraz prędkość wirowania. Ponadto w aplikacji Simply-FI znajdziemy przydatne porady dotyczące pielęgnacji poszczególnych typów tkanin.

A czy Ty masz już swoją Candy RapidO?

Artykuł powstał we współpracy z Candy Hoover Polska Sp. z o.o.