Znany DJ w szeregach FaZe Clan

Jedna z największych organizacji gamingowych na świecie FaZe Clan ujawniła, że jej członkiem został DJ, producent muzyczny i gracz Kaysan.

26 latek jest zapalonym graczem Call of Duty i po przyjęciu do znanej organizacji przybrał nowy przydomek – FaZe Kaysan. Już jako część organizacji, FaZe Kaysan ma zadebiutować nowym singlem „Made A Way” z udziałem artystów Lil Durk & Future. Utwór zostanie wydany we wtorek o godzinie 12:00 polskiego czasu przez United Masters i towarzyszyć mu będzie teledysk.

Jako muzyk i gracz, Kaysan przyciągał fanów na Twitchu, grając w takie gry jak Call of Duty, Grand Theft Auto V, NBA 2K21 i inne. Jego streamy przyciągnęły uwagę FaZe Clan i innych wpływowych osób, co zaowocowało współpracą z esportową organizacją.

Jest to kolejny głośny transfer do listy celebrytów FaZe Clan. Organizacja współpracuje już z gwiazdą koszykówki Lebronem Jamesem Jr, co spowodowało, że na początku tego roku znalazła się na okładce Sports Illustrated.

„Zawsze wspieraliśmy artystów i zawsze wierzyliśmy w połączenie muzyki, stylu życia i gier. Od pierwszego dnia pomaganie artystom w rozwoju zawsze było ważne dla FaZe Clan” – powiedzieli członkowie założyciele klanu FaZe Rain i FaZe Temperrr.

„ FaZe rozrósł się przez lata i naprawdę położył podwaliny pod kolejny rozdział rynku treści. Jesteśmy bardzo podekscytowani kolejnym ruchem. Kaysan najlepiej sprawdza się jako DJ, gracz i producent/artysta. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo wdzięczni za możliwość powitania go jako członka zespołu i współpracownika. Wszystkich proszę powitajcie FaZe Kaysan!”- dodali Rain i Temperrr.

FaZe Clan został założony w 2010 roku, wystawia drużyny w Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, PUBG, Rainbow Six i Valorant.