Znamy datę premiery nowych, topowych Motoroli!

Motorola coraz bardziej rozpycha się łokciami na rynki smartfonów – także tych topowych. Już wkrótce czeka nas premiera nowych flagowców od tego znanego koncernu – klasycznego, oraz wyposażonego w elastyczny ekran. Na temat ich specyfikacji wiele powiedziały nam wcześniejsze przecieki. Dziś natomiast dowiadujemy się, kiedy możemy się spodziewać ich oficjalnych prezentacji.

Prezentacja nowych flagowców lada dzień!

Oczekujemy obecnie premiery dwóch topowych Motoroli – składanej RAZR kolejnej generacji oraz arcymocnej Edge 30 Ultra. Obydwa urządzenia zaoferują nam specyfikacje pozwalające rywalizować z najlepszymi modelami od liderów rynku – Xiaomi i Samsunga. W tym momencie warto wspomnieć, że model RAZR zaoferuje nam o wiele bardziej przystępny design w stosunku do poprzedników, natomiast Edge 30 Ultra – pionierski aparat 200 MP produkcji Samsunga.

Chińska premiera urządzeń została zaplanowana na 2 sierpnia. Odbędzie się więc już za kilka dni. Niestety w tej chwili nie wiemy, kiedy urządzenia miałyby zadebiutować na Starym Kontynencie oraz w Polsce. Miejmy jednak nadzieję, że Motorola nie będzie kazała nam na ten debiut czekać zbyt długo i że wkrótce w polskich mediach społecznościowych koncernu pojawi się stosowna zapowiedź.

Czytaj też: Motorola Moto G32 niemal bez tajemnic!

Nowe smartfony Motorola prezentują się imponująco. Gdy tylko pojawi się taka możliwość – na pewno będziemy chcieli je dla Was przetestować. Mam nadzieję, że znany koncern mocno je dopracuje, by faktycznie bez kompleksów mogły rywalizować z dużo mocniejszą i bardziej renomowaną konkurencją.

Grafika tytułowa: Motorola