Znamy datę premiery nowych, topowych Motoroli!

Motorola coraz bardziej rozpycha się łokciami na rynki smartfonów – także tych topowych. Już wkrótce czeka nas premiera nowych flagowców od tego znanego koncernu – klasycznego, oraz wyposażonego w elastyczny ekran. Na temat ich specyfikacji wiele powiedziały nam wcześniejsze przecieki. Dziś natomiast dowiadujemy się, kiedy możemy się spodziewać ich oficjalnych prezentacji.

Nowa Motorola RAZR / fot. 91mobiles

Prezentacja nowych flagowców lada dzień!

Oczekujemy obecnie premiery dwóch topowych Motoroli – składanej RAZR kolejnej generacji oraz arcymocnej Edge 30 Ultra. Obydwa urządzenia zaoferują nam specyfikacje pozwalające rywalizować z najlepszymi modelami od liderów rynku – Xiaomi i Samsunga. W tym momencie warto wspomnieć, że model RAZR zaoferuje nam o wiele bardziej przystępny design w stosunku do poprzedników, natomiast Edge 30 Ultra – pionierski aparat 200 MP produkcji Samsunga.

Chińska premiera urządzeń została zaplanowana na 2 sierpnia. Odbędzie się więc już za kilka dni. Niestety w tej chwili nie wiemy, kiedy urządzenia miałyby zadebiutować na Starym Kontynencie oraz w Polsce. Miejmy jednak nadzieję, że Motorola nie będzie kazała nam na ten debiut czekać zbyt długo i że wkrótce w polskich mediach społecznościowych koncernu pojawi się stosowna zapowiedź.

Czytaj też: Motorola Moto G32 niemal bez tajemnic!

Nowe smartfony Motorola prezentują się imponująco. Gdy tylko pojawi się taka możliwość – na pewno będziemy chcieli je dla Was przetestować. Mam nadzieję, że znany koncern mocno je dopracuje, by faktycznie bez kompleksów mogły rywalizować z dużo mocniejszą i bardziej renomowaną konkurencją.