Motorola Moto G32 niemal bez tajemnic!

Motorola Moto G32 to zbliżająca się wielkimi krokami premiera od znanego koncernu. Amerykańska marka pozostająca pod zarządem Lenovo z roku na rok radzi sobie na rynku smartfonów coraz lepiej. Tym razem w ręce użytkowników trafi tani smartfon o ciekawej specyfikacji, który może być hitem w ofertach operatorów!

Źródło: OnLeaks/comparedial

Niedroga Motorola dla mas?

Motorola Moto G32 zaoferuje nabywcom ekran o przekątnej 6,5″, rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Sercem tego opłacalnego w zakupie smartfona ma być procesor UNISOC T606 wspierany przez 3 GB RAM i 32 GB wbudowanej pamięci (niewykluczone, że do sprzedaży trafią też lepiej wyposażone warianty). Ponadto na pokładzie urządzenia zagości akumulator o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania przewodowego o mocy 33 W.

Zestaw aparatów będzie tu dość skromny. Producent postawi tu na aparat główny o rozdzielczości 50 Mpix. Obok niego umieszczone zostaną dwa 2 Mpix obiektywy pomocnicze – najpewniej makro i czujnik głębi. Szkoda, że producent nie zdecydował się na ultraszeroki kąt. Mamy za to złącze słuchawkowe, o które coraz trudniej na pokładzie nowych smartfonów.

Czytaj też: Huawei wciąż na cenzurowanym w USA

Motorola Moto G32 ma kosztować na Starym Kontynencie 229 euro, co obecnie jest równowartością około 1100 złotych. Niestety galopująca inflacja odciska piętno na rynku urządzeń mobilnych i możemy spodziewać się, że nawet najtańsze smartfony odczuwalnie podrożeją.

Grafika tytułowa: Motorola