Znamy ceny OPPO Reno 8 i Reno 8 Pro w Europie!

OPPO Reno 8 i Reno 8 Pro to nowe smartfony od znanego koncernu, które lada moment trafią do sprzedaży na Starym Kontynencie. Zaoferują nam ciekawą specyfikację i nieszablonowy design. Dowiedzieliśmy się właśnie, ile będą kosztowały poszczególne urządzenia w Europie.

fot. OPPO

Ceny nowości OPPO nie są niskie!

Smartfony z rodziny OPPO Reno to mocna pozycja w ofercie chińskiego koncernu. Od kilku dobrych lat cieszą się niesłabnącą popularnością. I trudno się temu dziwić. Oferują nam niezłe specyfikacje oraz bardzo wysoką jakość wykonania. Producent stara się też, by każdy kolejny model Reno był stylistycznie różny od poprzednika. Rodzina OPPO Reno 8 designem przywodzi nieco na myśl flagowce Samsunga. Smartfony prezentują się naprawdę nieźle. Z pewnością znajdą wielu entuzjastów wśród osób dla których estetyka designu smartfona jest jedną z najważniejszych kwestii podczas wyboru nowego urządzenia.

Czytaj też: Samsung solidarny z Ukrainą!

Jeśli chodzi o przewidywane ceny smartfonów, to OPPO Reno 8 ma kosztować 499 CHF, czyli równowartość około 2415 złotych. Cena modelu OPPO Reno 8 Pro to już trochę wyższa liga – 849 CHF (równowartość około 4110 złotych). Ze względu na renomę serii Reno producent raczej nie musi się martwić o wyniki sprzedaży.

Grafika tytułowa: OPPO