Zegarek z projektorem? Od Samsunga!

Samsung to jeden z najważniejszych producentów urządzeń z kategorii elektroniki ubieralnej (tzw. wearables). Koncern z Korei wydał niezliczoną ilość modeli inteligentnych zegarków na przestrzeni ostatnich lat. Najnowszy patent giganta jednak jest naprawdę wyjątkowy!

fot: United States Patent and Trademark Office

Koncept Samsunga zachwyca

W United States Patent and Trademark Office, czyli amerykańskim urzędzie patentowym, koncern z Korei zarejestrował projekt zegarka typu smartwatch wyposażonego we wbudowany mini-projektor. Ów projektor miałby wyświetlać wirtualną tarczę zegarka na zewnętrznej stronie dłoni. Brzmi to bardzo ciekawie.

Oczywiście sam fakt, że konstrukcja nowego smartwatcha została opatentowana nie oznacza, że urządzenie w najbliższym czasie trafi na rynek. Ba – może ono w ogóle nie zadebiutować. Koncern z Korei jednak chce prawnie zabezpieczyć swój pomysł przed działaniami konkurencji.

A jest on dość innowacyjny, nieszablonowy. A chociażby Huawei pokazało nam ostatnio, że w szaleństwie jest metoda – prezentując nam zegarek będący jednocześnie etui ładującym dla słuchawek TWS.

Czytaj też: Promocja! The Frame z wymienną ramką w zestawie!

Dajcie koniecznie znać, jak podoba się Wam koncept Samsunga. Czy Waszym zdaniem zastosowanie takiego mini-projektora w zegarku ma sens?

Grafika tytułowa: Samsung