Yanosik z odświeżonym wyglądem!

Yanosik to bardzo popularna w naszym kraju aplikacja służąca do nawigacji. Polacy i Polki korzystają z niej bardzo chętnie nie tylko dlatego, że serwuje nam bardzo dokładne dane topograficzne. Podczas podróży otrzymujemy bowiem również informacje o zdarzeniach drogowych i kontrolach prędkości. Doczekaliśmy się właśnie odświeżonego interfejsu Yanosika!

fot. Yanosik

Twórcy stawiają na intuicyjną obsługę!

Przeprojektowany został ekran główny aplikacji. Jego nieczytelny do tej pory interfejs zastąpiły bardzo praktyczne, wygodne oraz intuicyjne w obsłudze kafelki. Wszystko po to, by nie rozpraszać naszej uwago w skutek poszukiwania konkretnej funkcji Yanosika. Nie da się ukryć, że wcześniejszy wygląd ekranu głównego aplikacji był bardzo archaiczny i odnalezienie na nim interesującej nas funkcji bywało czasochłonne.

W aplikacji pojawiła się nowa funkcja – Karuzela miejsc podróży. Skupia ona nasze ulubione miejsca docelowe wyświetlając także informacje na temat warunków pogodowych w danym miejscu czy czasie podróży do tego punktu docelowego. Sam korzystam z Yanosika, dlatego cieszą mnie nowości. Zaktualizowana aplikacja powinna być już dostępna do pobrania z poziomu App Store, Google Play oraz AppGallery. Dajcie koniecznie znać, czy udało się Wam ją zainstalować na pokładzie Waszych smartfonów.

Czytaj też: Nothing Phone (2) z mocnym procesorem?

Omawiana aplikacja jest w naszym kraju o wiele popularniejsza od Waze, który pozostaje pod opieką Google. Warto jednak sprawdzić w praktyce obydwa rozwiązania, aby ocenić które z nich będzie dla nas wygodniejsze w codziennym użytkowaniu.

Grafika tytułowa: Yanosik