Laureaci konkursu HP Amplify Impact wyłonieni!

Z początkiem marca br. HP ogłosiło zwycięzców pierwszej edycji konkursu Amplify Impact Awards 2022, w którym osiągnięcia partnerów w zakresie zrównoważonego wpływu nagradzane są w sześciu kategoriach, w tym: Amplify Impact Global Leader Award, Sustainability Business Award, Business Excellence Award, Climate Action Award, Diversity, Equity & Inclusion Strategy Award oraz HP LIFE Award. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas nadchodzącej konferencji HP Amplify Partner Conference, która odbędzie się w dniach 28-30 marca w Chicago.

Zrównoważony rozwój to podstawa!

HP Amplify Impact to pierwszy tego rodzaju program oceny partnerów, zasobów i szkoleń, wykorzystujący własne, szeroko zakrojone inwestycje i inicjatywy HP na rzecz zrównoważonego rozwoju. Do tej pory 100% zadeklarowanych partnerów opracowało plany zrównoważonego oddziaływania, korzystając z pierwszej na świecie zautomatyzowanej, modułowej platformy i przekroczyło swoje początkowe cele.

„Partnerzy HP Amplify Impact w pełni rozumieją, że prowadzenie działalności zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju jest wartościowe nie tylko dla naszej planety, ale także dla biznesu, pozyskiwania kontraktów i zwiększania rentowności. Cieszymy się, że możemy uhonorować naszych zasłużonych partnerów, którzy wykraczali poza swoje obowiązki, wywierając znaczący wpływ w odpowiednich kategoriach, tym samym zmniejszając wpływ ich klientów na środowisko. Co więcej, jednocześnie wspierając przy tym działania HP, w dążeniu do pozostania najbardziej zrównoważoną i odpowiedzialną firmą technologiczną na świecie.” – Kobi Elbaz, Dyrektor Generalny HP ds. Kanałów Sprzedaży

Do grona laureatów nagrody HP Amplify Impact za 2022 rok w poszczególnych kategoriach należą:

 • Global Leader Award
  Zwycięzca: Introstat, RPA – w ramach uznania dla partnera, który wykazuje najlepsze globalne wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju.
 • Business Excellence Award
  Zwycięzca: Bechtle Logistik & Service, Europa – w uznaniu dla najlepiej funkcjonującego partnera w wielu krajach, który wyróżnia się wyjątkowymi osiągnięciami w zakresie prowadzenia zrównoważonego biznesu.
 • Sustainability Business Award
  Zwycięzca: Advania, Szwecja – w uznaniu za najwyższy odsetek transakcji sprzedaży uwzględniających zasady zrównoważonego rozwoju na świecie.
 • Diversity, Equity, and Inclusion (DE&I) Strategy Award
  Zwycięzca: Truis Pty Ltd, Australia – w nagrodę za najbardziej wpływową strategię DE&I.
 • Climate Action Award
  Zwycięzca: CNW IT-Systeme, Niemcy – w uznaniu dla partnera z najbardziej kompleksowym ujęciem śladu węglowego i planem działania.
 • HP LIFE Award
  Zwycięzca: Introstat, RPA –w uznaniu dla partnera z największą liczbą ukończonych kursów HP LIFE.

Czytaj też: Yanosik z odświeżonym wyglądem!

Pełna lista 43 zwycięzców we wszystkich kategoriach na całym świecie znajduje się na stronie HP Newsroom.

Grafika tytułowa: HP