Nothing Phone (2) z mocnym procesorem?

Nothing Phone (1) był w ubiegłym roku czarnym koniem rynku smartfonów z Androidem. Urządzenie jest dziełem przedsiębiorstwa założonego przez Carla Pei – byłego szefa OnePlusa. Do sieci wyciekła właśnie informacja wskazująca na to, jaki procesor zostanie zastosowany na pokładzie tego urządzenia.

Ex-flagowy procesor to dobry znak?

Informacja na temat procesora, jaki ma trafić na pokład Nothing Phone (2) wyciekła w serwisie LinkedIn. Autorem niefrasobliwego posta jest wysoko postawiony pracownik Qualcomma – Alex Katouzian – starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu Mobile, Compute i XR (MCX) w Qualcomm Technologies, Inc.

Pogratulował w nim Carlowi Pei nadchodzącej premiery nowego smartfona z procesorem Snapdragon 8+ Gen 1. Wpis oczywiście bardzo szybko został zedytowany i usunięto z niego niewygodną dla producenta informację, jednak wielu internautom udało się tą informację uwiecznić na zrzutach ekranu.

Zastosowanie tak mocnego procesora przełoży się na wysoką wydajność nowego Nothing Phone. Miejmy nadzieję jednak, że jego cena nie wzrośnie w drastyczny sposób. Pamiętajmy, że poprzednik był bardzo opłacalną propozycją w cenie około 2500 złotych.

Czytaj też: Konferencja Google I/O 2023 zapowiedziana!

Dajcie koniecznie znać, czy wyczekujecie premiery Nothing Phone (2). A może ostrzycie sobie w tym roku zęby na zupełnie innego smartfona?

Grafika tytułowa: Nothing