Xiaomi ogłasza konkurs. Wygraj własny mural!

Stwórz dzieło, wyślij zgłoszenie i powalcz o własny mural w centrum Warszawy. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne oraz smartfony z najnowszej serii Redmi Note 12. Co warto wiedzieć na temat nowego konkursu Xiaomi?

fot. Xiaomi

Co warto wiedzieć na temat konkursu?

Koncepcję konkursu w najlepszy sposób scharakteryzują informacje udostępnione przez koncern Xiaomi:

„Szukamy młodych, kreatywnych osób, które nie boją się wyzwań i są gotowe do podzielenia się swoim talentem z szeroką publicznością. Zgłoś się do konkursu, stworzonego przez Xiaomi na projekt muralu i powalcz o przeniesienie swojego projektu na wielką skalę!”

„Smartfony towarzyszą każdemu z nas na co dzień. Z serią Redmi Note 12 pragniemy udowodnić, że ta codzienność jest pełna kolorów i pozytywnych emocji. Pokaż nam to w swoim projekcie! Do udziału zapraszamy twórców w wieku 15-26 lat. Zależy nam na pokazaniu perspektywy młodych i twórczych użytkowników technologii. Chcemy wspólnie stworzyć wyjątkowy, piękny street art, który będzie inspirować do wyrażania pozytywnych emocji i odda to, jak technologia dopełnia nasze życie. Inspiracji jest ogrom!”

„Zadanie konkursowe polega na stworzeniu unikalnego projektu muralu, który zachwyci oryginalnością i perfekcyjnie odda to, co seria Redmi Note 12 ma do zaoferowania. Zainspiruj się funkcjami najnowszych smartfonów i hasłem „Wyraź siebie”. Reszta już zależy od Ciebie. Zaszalej pomysłowością, kolorem i stylem, tworząc grafikę, która z pewnością przyciągnie uwagę.”

Prace będą oceniane przez profesjonalne Jury w składzie:

Hanna Gajewska, Head of Marketing w Xiaomi Polska, Lena Pianovska, Członkini Zarządu STGU, Bartłomiej Zalewski, Lead Designer Xiaomi CEE & Nordic oraz Marek Połosak, Head of Digital Production w agencji Open Gate.

Jury wyłoni trzech finalistów. Nagroda główna to możliwość zaprezentowania swojej pracy w formie muralu w Warszawie, smartfon Redmi Note 12 Pro+ 5G oraz nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł. Druga nagroda to Redmi Note 12 Pro 5G i 3000 zł, a trzeci nagrodzony otrzyma Redmi Note’a 12 Pro 5G i 1000 zł.

Nagrody publiczności – każdy może oddać głos!

Co więcej, prace podlegające ocenie Jury, będzie można obejrzeć w galerii prac online na stronie Konkursu i oddać na nie swój głos. Twórcy pięciu projektów, na które zostanie oddana największa liczba głosów, otrzymają osobne nagrody publiczności: Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Pad, Redmi Watch 3, Redmi Smart Band 2 oraz Redmi Buds 4 Lite.

Głosowanie publiczności zostanie uruchomione 15 maja i zakończy się 25 maja.

Projekt muralu, w formie plakatu o wymiarach 1265 × 2200 pikseli i w postaci pliku JPG lub PNG, trzeba wysłać przez formularz na stronie konkursu Mural Challenge: https://muralchallenge.pl/. Korzystaj ze swobody twórczej – każda estetyka, technika i pomysł są mile widziane! Szczegóły dotyczące zasad udziału są w regulaminie konkursu. Termin nadsyłania prac to 23 kwietnia.

Za kreację i organizację konkursu odpowiada Agencja Open Gate. Partnerami Konkursu są: Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) oraz GRAFMAG.

Regulamin i szczegóły konkursu: https://muralchallenge.pl/

Czytaj też: iOS 16.4.1 w drodze! Naprawi błędy?

Grafika tytułowa: Xiaomi