Xiaomi nawiązuje współpracę z Mrozem

Polski muzyk Mrozu dołącza do grona entuzjastów smartfonów Xiaomi, wykorzystując najnowszy flagowiec, Xiaomi 14 Ultra, aby zaprezentować kulisy swojej trasy koncertowej. Artysta planuje podzielić się niezwykłymi materiałami video z fanami, ukazując codzienne wyzwania i emocje związane z występami na scenie.

Xiaomi 14 Ultra przedmiotem ważnej współpracy

Mrozu, znany nie tylko jako ikona polskiej sceny muzycznej, ale także jako kreator trendów, widzi w Xiaomi 14 Ultra doskonałe narzędzie do komunikacji z fanami. Smartfon ten debiutował na globalnym rynku podczas Mobile World Congress w Barcelonie i wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi, w tym czterema tylnymi aparatami zapewniającymi doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Wykorzystując technologię sztucznej inteligencji, Mrozu będzie mógł łatwo edytować zdjęcia i materiały wideo, dzięki czemu jego publikacje na portalach społecznościowych nabiorą nowego blasku. Współpraca z Xiaomi pozwoli mu pokazać świat zza kulis, ukazując nie tylko blask reflektorów na scenie, ale także fascynujące wydarzenia, które mają miejsce w tle.

Dzięki zaawansowanym możliwościom fotograficznym i filmowym Xiaomi 14 Ultra, Mrozu ma zamiar stworzyć unikalne narracje, które pozwolą fanom doświadczyć światła i cienia trasy koncertowej w zupełnie nowy sposób.

„Od dłuższego czasu zastanawiałem się czy mogę być bliżej z moimi fanami. To oni sprawiają, że codziennie chce robić jeszcze więcej i tworzyć muzykę dla nich. Specjalnie dla nich przygotujemy video z backstage i rzucimy trochę światła na zakulisową codzienność.” – komentuje Mrozu

Czytaj też: Allegro Advertising z europejską nagrodą e-commerce

Grafika tytułowa: Xiaomi x Mrozu