Xiaomi Mi Smart Band 7 – wiemy prawie wszystko!

Xiaomi Mi Smart Band 7 to jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń z kategorii elektroniki noszonej. Poprzednie generacje opaski zrobiły furorę dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości. Czy nowość z Chin również będzie sprzedawała się równie rewelacyjnie? Tego dowiemy się już za kilka dni!

Xiaomi Mi Smart Band 7 bez tajemnic!

Xiaomi Mi Band 7 będzie jedną z najciekawszych opasek sportowych dostępnych na rynku. Będzie też krokiem naprzód względem poprzednika. Nabywcom zaoferuje większy ekran oraz wyższą rozdzielczość pracy (192 x 490 px). Poza tym koncern z Chin ma rzekomo postawić na funkcję always-on display wraz z nowymi tarczami dedykowanymi właśnie tej nowości.

Przecieki wskazują także na to, że Mi Band 7 zostanie wyposażony w moduł GPS, który umożliwi nagrywanie przebiegu tras po których się poruszamy (na przykład podczas biegania lub treningu na rowerze). Praca GPS-a potrafi drenować baterię. W związku z tym opaska ma zyskać także w tej kwestii. Akumulator najpewniej będzie charakteryzowała pojemność 250 mAh, czyli będzie on dwukrotnie wydajniejszy w stosunku do poprzednika.

Czytaj też: Xiaomi Mi Smart Projektor 2 FHD – niedrogie 120 cali na Twojej ścianie

Nowa opaska od Xiaomi nie zaskoczy nas swoim wzornictwem. Ten bezsprzecznie nawiązuje do poprzedników. Cena nie powinna w znaczący sposób wzrosnąć względem poprzednika. Nada będzie oscylowała wokół 200 złotych. Premierę urządzenia pierwotnie planowano na 10 maja. Dowiedzieliśmy się jednak, że przełożono ją na 24 maja. Mam nadzieję, że już za kilka dni wrócimy do Was z oficjalnymi informacjami dotyczącymi urządzenia.