Etui jak Pokeball? Takie rzeczy u Samsunga!

Całkiem niedawno Samsung pokazał nam smartfona Galaxy Z Flip w edycji Pokemon. Urządzenie wyprzedało się na pniu. Trudno się więc dziwić, że koreański koncern chce pójść za ciosem. Na rynek trafi wkrótce ciekawe etui do słuchawek Samsunga, które wygląda jak… Pokeball. Co warto o nim wiedzieć?

fot. Samsung

Twoje Galaxy Buds jak Pokeball!

Niesamowity zestaw dla fanów Pokemonów zawiera klasyczne etui na słuchawki Galaxy Buds 2 oraz nakładkę wyglądającą jak Pokeball. Co ciekawe, ową nakładkę można zastosować także do Galaxy Buds Pro i Galaxy Buds Live. Smaczkiem jest obecność naklejki z Pokemonem w zestawie – ta przydzielana jest losowo i możecie trafić na jednego z następujących stworków: Pikachu, Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Jigglypuff, Ditto, Dragonite, Lapras, Eevee, Gengar lub Mew. Jak możecie się domyślać, etui od słuchawek wkłada się właśnie do Pokeballa. Wyposażono go w klasyczny zawias, wraz z mechanizmem przycisku do odblokowywania. Jest więc to akcesorium wiernie odwzorowujące sprzęt wykorzystywany w serialu.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition – to będzie hit!

Możemy się spodziewać, że etui mimo dość wysokiej ceny (wynoszącej 105 dolarów) sprzeda się wybornie. Myślę, że czeka nas jeszcze wiele „romansów” koreańskiego koncernu z marką Pokemon ze względu na to, że każda edycja limitowana edycja sprzętu Samsunga nawiązująca do popularnych stworków wzbudza spory entuzjazm.

Grafika tytułowa: Samsung