Xiaomi Mi Band 7 już w drodze! Co wiemy o opasce?

Opaski sportowe to dość często spotykane na naszych nadgarstkach akcesoria. Jednym z wiodących na polskim rynku dostawców takiego sprzętu jest chiński koncern Xiaomi. Jak donoszą najnowsze przecieki, już wkrótce powinniśmy się doczekać prezentacji kolejnej generacji Mi Banda. Sprawdźmy więc co wiemy na ten moment o opasce sportowej Xiaomi Mi Band 7!

fot. Xiaomi

Xiaomi Mi Band 7 będzie rynkowym hitem?

W segmencie opasek sportowych jest już mało miejsca na ciekawe innowacje. Producenci więc w większości przypadków kolejnych premier sukcesywnie stawiają na lepsze wyświetlacze, bardziej wytrzymałe ogniwa i dodatkowe przydatne opcje. Nie inaczej sytuacja będzie wyglądała w przypadku opaski Xiaomi Mi Band 7.

Doniesienia leaksterów wskazują na to, że nowa generacja Mi Banda zaoferuje nam szerszy wyświetlacz o rozdzielczości 192×490 pikseli. Dzięki temu przedstawione na nim dane będą dla nas jeszcze bardziej czytelne, co jest dziś kwestią bardzo ważną. Często bowiem podczas treningów polegamy na szybkim wyświetlaniu danych na ekranie akcesorium.

W sieci pojawiają się także pogłoski wskazujące na to, że Xiaomi Mi Band 7 miałby być wyposażony we wbudowany moduł GPS. Bez wątpienia byłaby to elektryzująca nowość, dzięki której możliwe byłoby chociażby śledzenie pokonywanej przez nas trasy.

Czytaj też: Przyszłość należy do tabletów? Tak uważa Google!

Póki co nie wiadomo, kiedy nowa generacja opaski od Xiaomi zadebiutuje na rynku. Możemy jednak się spodziewać, że Mi Band 7 sprzedawany będzie w korzystnej cenie i że podobnie, jak poprzednicy, zrobi furorę na rynku!

Grafika tytułowa: Xiaomi