Wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym smartwatchu Movboi

Producent sprzętu wykorzystującego sztuczną inteligencję wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy zegarek z cenionej rodziny TicWatch.

Movboi, firma specjalizująca się w produkcji urządzeń wykorzystujących sztuczną inteligencję, wprowadza na polski rynek nowy inteligentny zegarek z rodziny TicWatch, wykorzystujący platformę Qualcomm Snapdragon Wear 4100. TicWatch Pro 3 Cellular/LTE jest dostępny w sprzedaży od 3 listopada w cenie 1634,99 zł za pośrednictwem strony Mobvoi.com, platformy Amazon oraz w ofercie sieci Orange.

Aby ulepszyć TicWatch Pro 3 i poszerzyć możliwości zastosowania w mierzeniu naszych osiągnięć sportowych, producent dodał do podstawowej wersji mnóstwo funkcji – w tym czujnik SpO2 (mierzy nasycenie krwi tlenem), dokładniejszy czujnik pracy serca i wysokościomierz. Dzięki klasie wodoodporności IP68 z TicWatch Pro 3 Cellular/LTE na ręku spokojnie możemy pływać. Dodano także nowe aplikacje, takie jak TicOxygen, TicHearing, TicZen i TicBreathe, aby usprawnić monitorowanie stanu zdrowia oraz łagodzenie codziennej dawki stresu.

Mobvoi zwiększył też rozmiar baterii w TicWatch Pro 3 do pojemności 577 mAh. Teraz w trybie Smart można korzystać z zegarka do 72 godzin, podczas gdy w trybie Essential baterii wystarczy nawet na 45 dni użytkowania na jednym ładowaniu. Dzięki zmodernizowanym podsystemom CPU, GPU oraz pamięci, a także wyjątkowo niskiemu poziomowi poboru mocy aplikacje uruchamiają się szybciej, a sama obsługa smartwatcha jest płynna i responsywna. 

TicWatch Pro 3 wykorzystuje system operacyjny Google Wear OS. Oznacza to, że otrzymujemy dostęp do aplikacji i usług Google, stworzonych ściśle z myślą o smartwatchach. Dzięki funkcji NFC Google Pay zapewnia szybki i bezproblemowy sposób płacenia w sklepie. Portfel i telefon możemy nie wyciągać z kieszeni przez cały dzień, dzięki baterii działającej do 72 godzin. Pomyślano tu także o wielu możliwościach personalizacji zegarka zgodnie z własnymi potrzebami, np. wybieraniu przydatnych kafelków czy zarządzaniu codziennymi zadaniami za pomocą Asystenta Google.