Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z nowym zwiastunem!

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to widowisko Amazona, na które wszyscy fani twórczości Tolkiena czekają z zapartym tchem. Twórcy konsekwentnie podkręcają atmosferę wokół serialu poprzez liczne – mniej lub bardziej kontrolowane – przecieki. Cały czas jednak gigant jest dość oszczędny, jeśli chodzi udostępnianie informacji związanych z produkcją. Do sieci trafił jednak właśnie kolejny teaser, który pokazuje nam fragment świata nowego Władcy Pierścieni.

Premiera nowego serialu coraz bliżej!

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to potężne przedsięwzięcie Amazona. Każdy odcinek serialu ma mieć ogromny budżet i zadziwiać swoim rozmachem. Produkcja przeniesie nas lata wstecz względem oryginalnej historii przeniesionej na ekran przez Petera Jacksona. W serialu zobaczymy m.in. młodych Galadrielę i Elronda oraz to, jak powstawały tytułowe Pierścienie Władzy. Tak serial opisuje sam Amazon:

„Zaczynając w czasach względnego pokoju, śledzimy losy postaci, którym przyszło zmierzyć się ze złem powracającym do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy Lindonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy — oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu” – opis serialu w Prime Video

Serialowy Władca Pierścieni to jedna z mocniejszych pozycji na drugą połowę 2022 roku. Oprócz niego otrzymamy niesamowicie zapowiadający się Ród Smoka od HBO Max. Czekamy też na wieści związane z premierą trzeciego sezonu Wiedźmina od Netflix.

Czytaj też: A jednak! Będzie sequel Gry o Tron!

Premiera serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy planowana jest na 2 września. Już za tydzień natomiast do sieci ma trafić kolejny zwiastun tego tytułu. Miejmy nadzieję, że bardzo konkretny! Ja jako fan fantastyki nie mogę się doczekać debiutu produkcji w Prime Video. A Wy?

Grafika tytułowa: Amazon