A jednak! Będzie sequel Gry o Tron!

Uniwersum zbudowane wokół „Gry o Tron” jest bardzo rozległe. Dlatego też daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o tworzenie kolejnych produkcji w nim osadzonych. Już w przyszłym miesiącu przybliżona nam zostanie historia zawarta w serialu „Dom Smoka”. W planach natomiast jest kolejna seria, o której nieoficjalnie mówiło się już od jakiegoś czasu!

Jon Snow powróci!

Wśród wielu postaci przewijających się przez serial „Gra o Tron”, kilka wzbudziło naszą niekwestionowaną sympatię. Jedną z takich osób był najsłynniejszy bękart serii – Jon Snow. Jak się okazuje, doczeka się on własnego serialu! W tej chwili nie wiadomo jeszcze, jaka miałaby być jego fabuła. Możemy jednak domyślać się, że produkcja opowiadałaby historię Jona Snow już po wygnaniu za Mur, które przedstawione zostało w ostatnim odcinku „Gry o Tron”. Niewątpliwie scena, w trakcie której wkraczał za Mur z Tormundem zostawiła otwartą furtkę by jego historia mogła być kontynuowana.

Oczywiście nie wyobrażamy sobie, by Jona Snow mógł zagrać ktoś inny niż Kit Harington! To, że serial powstanie, potwierdziło już HBO. Zobaczymy także w nim starych znajomych znanych z „Gry o Tron”. Stworzenie sequela traktującego o przygodach Jona Snow jest inicjatywą Harringtona, który chce powrócić do tej roli. Zebrał on już ekipę scenarzystów i showrunnerów, a udział w tworzeniu widowiska będzie miał też sam Mistrz – George R. R. Martin. Serial zapowiada się więc miodnie. Opowieść ma nosić prosty, ale jakże wyrazisty tytuł – „Snow”.

Czytaj też: Oto nowości Disney+ na lipiec!

Przypomnijmy, że w planach jest także stworzenie innych widowisk, których akcja będzie osadzona w uniwersum – „Nine Voyages” – serial traktujący o wyprawach Corlysa Velaryona oraz „10,000 Ships” opowiadających o księżniczce i wojowniczce Nymerii. Nadchodzą syte lata dla fanów twórczości George’a R. R. Martina!