Wkrótce testy Androida 13 z One UI 5!

System Android 13 jest aktualnie intensywnie rozwijany i testowany przez koncern Google. Wszystko po to, by był dopracowany i gotowy na swoją wrześniową premierę. Jak się jednak okazuje, także Samsung zainteresował się już nową odsłoną systemu i za kilkanaście tygodni zamierza wystartować z publicznymi testami Androida 13 z One UI 5!

fot. Samsung

Już wkrótce sprawdzimy nowego Androida na Samsungach?

Nieoficjalne źródła wskazują na to, że Samsung może rozpocząć fazę otwartych testów beta Androida 13 i towarzyszącej mu nakładki systemowej One UI 5.0 już w lipcu! Póki co jednak nie wiadomo jakie nowości i usprawnienia koncern z Korei będzie chciał przeforsować w przypadku swojego oprogramowania dla smartfonów oraz tabletów Galaxy.

Tego dowiemy się, gdy już otwarta beta wystartuje. Oczywiście możemy się spodziewać, że jak co roku skorzystać z niej będą mogli głównie właściciele flagowych smartfonów koreańskiego koncernu. Do testów trzeba będzie się oczywiście zapisać za pośrednictwem aplikacji Samsung Members. Gdy tylko pojawi się możliwość pobrania i sprawdzenia – jeszcze nieoficjalnie – Androida 13, użytkownik o tym fakcie zostanie powiadomiony za pośrednictwem odpowiedniego powiadomienia.

Czytaj też: Wielka zmiana u Samsunga? Chodzi o procesory!

Mam nadzieję, że Android 13 wraz z kolejną wersją nakładki systemowej od Samsunga przyniesie nam kolejne udogodnienia, jeśli chodzi o obsługę naszych urządzeń mobilnych. Nie spodziewajmy się rewolucji. Koncern z Korei od kilku lat pokazuje nam, że idzie w dobrze obranym kierunku stawiając na funkcjonalność i przejrzystość interfejsu. Gdy tylko pojawią się pierwsze konkretne wieści związane z One UI 5 – będziemy Was informować!

Grafika tytułowa: Samsung