Wikingowie: Valhalla na pierwszym zwiastunie! Znamy datę premiery?

Serial Wikingowie przez kilka lat przyciągał przed ekrany miliony fanów na całym świecie. Z zapartym tchem śledziliśmy losy Ragnara Lodbroka oraz jego potomków. Z uwagi na popularność produkcji podjęto decyzje o kontynuowaniu opowieści o wikingach w postaci spin-offu o tytule Wikingowie: Valhalla. W sieci pojawił się właśnie jego pierwszy zwiastun. Poznaliśmy też datę premiery serialu na platformie Netflix.

Wikingowie: Valhalla to epicka opowieść o wojownikach z dalekiej Północy!

Akcja serialu Wikingowie: Valhalla rozgrywa się 100 lat po Wikingach. Mówimy więc o początku XI wieku. To era, w której swoje wyprawy prowadziło wielu wielkich wikińskich wodzów takich, jak Leif Eriksson (Sam Corlett), jego przyrodnia siostra Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) i wojowniczy książe Harald Sigurdsson (Leo Suter). Szykujcie się więc na wielkie wyprawy, niesamowite przygody i imponujące sceny batalistyczne.

Oprócz wymienionych w serialu zagrają też aktorzy tacy, jak Bradley Freegard (jako Król Kanut), Jóhannes Haukur Jóhannesson (jako Olaf Haraldsson), Caroline Henderson (jako Jarl Haakon), Laura Berlin (jako Emma z Normandii), David Oakes jako (Jarl Godwin), Louis Davison (jako Książę Edmund), Bosco Hogan (jako Król Aethelred II), Asbjørn Krogh Nissen (jako Jarl Kåre), Pollyanna McIntosh jako (Aelfgifu z Northampton) i Soren Pilmark (jako król Sweyn Widłobrody).

Czytaj też: Microsoft kupił Activision Blizzard!

Wikingowie: Valhalla to serial stworzony przez Michaela Hirsta i Jeba Stuarta. Obaj będą jego producentami wykonawczymi. Nad produkcją będą pracować także Morgan O’Sullivan, Sheila Hockin, Steve Stark, James Flynn, John Weber, Sherry Marsh i Alan Gasmer. Premiera pierwszego ośmioodcinkowego sezonu w serwisie Netflix zaplanowana jest na piątek, 25 lutego.

Jak podoba się Wam zwiastun serialu Wikingowie: Valhalla?