Wielki hit za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store w okresie świąteczno-noworocznym, jak co roku, serwuje nam kilkanaście darmowych gier, które możemy przypisać do swojego konta w usłudze. Choć większość spośród tych produkcji zdecydowanie nie jest warta naszej uwagi, to gigant serwuje nam kilka naprawdę ciekawych tytułów, bez których nasza biblioteka nie może się obejść. Dziś czas na Death Stranding!

Hit Hideo Kojimy ogracie bezpłatnie!

Death Stranding to gratka dla wszystkich fanów gier utrzymanych w klimatach post-apokaliptycznych. Jeśli więc zarywaliście długie nocki przy seriach Fallout lub Metro, to i tu znajdziecie coś dla siebie. Produkcja pierwotnie powstała z myślą o platformie PlayStation. Szybko jednak została przeportowana także dla komputerów z systemem Windows. A teraz – w ograniczonej do 24 godzin promocji Epic Games Store – możecie zgarnąć ją za darmo!

Za niesamowity, przyciężki nastrój gry odpowiada nie kto inny, jak mistrz Hideo Kojima. Fabuła obraca się wokół alternatywnej przyszłości Stanów Zjednoczonych. Światem wstrząsnęło wiekopomne wydarzenie znane jako wdarcie śmierci. Znana nam cywilizacja upadła wskutek ataków niewidzialnych stworzeń nazwanych wynurzonymi. W trakcie zabawy wcielamy się w Sama Bridgesa – kuriera, którego zadaniem jest dostarczanie ładunków do odizolowanych kolonii amerykańskich oraz łączenie ich za pośrednictwem bezprzewodowej sieci komunikacyjnej.

Czytaj też: Nadchodzi tani Xbox Game Pass?

Grę możecie odebrać do godziny 17:00. Wtedy udostępniony zostanie kolejny tytuł. Dajcie koniecznie znać, czy odbierzecie od Epic własną kopię Death Stranding. A może zdążyliście już ograć tą produkcję wcześniej? Jak wrażenia?

Grafika tytułowa: Sony