Ważne narzędzie Microsoftu zaktualizowane!

Aplikacja Twój telefon dla systemu Windows to narzędzie, które zadebiutowało kilka lat temu. Przez ten czas tak bardzo się do niego przyzwyczailiśmy, że dziś trudno wyobrazić sobie bez niej sprawną współpracę na linii smartfon – komputer z Windowsem. Microsoft doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego do aplikacji trafia właśnie ważna aktualizacja.

fot. Microsoft

Twój telefon z nową nazwą! Są też poprawki funkcjonalne!

Aplikacja Twój telefon zmieniła nazwę. Teraz będzie nazywać się Łącze z telefonem. Zdaniem Microsoftu ma to ułatwić identyfikowanie jej funkcji. To jednak nie jedyna zmiana na jaką postawił koncern z Redmond. Narzędzie doczekało się licznych poprawek pod kątem intuicyjności oraz ergonomii obsługi. Ma być ono teraz w większym stopniu zintegrowane z koncepcją wizualną systemu Windows 11.

Jak widzimy na załączonych materiałach, aplikacja ma otrzymać ułatwiający nawigowanie w niej system kart. Dostęp do każdej funkcji telefonu będziemy mieć teraz pod ręką. Ponadto przerobiona została sekcja powiadomień. Nie będzie już konieczne mozolne przełączanie się pomiędzy różnymi sekcjami narzędzia po to, by przejrzeć najnowsze, najważniejsze powiadomienia. Najwyraźniej dla Microsoftu na pierwszym miejscu jest nasza wygoda.

fot. Microsoft

Czytaj też: YouTube Premium – do luksusu łatwo się przyzwyczaić!

Aktualizacja jest właśnie wdrażana w przypadku naszych komputerów. Oczywiście możemy się spodziewać, że koncern z Redmond będzie rozsyłał ją falami do kolejnych użytkowników. Taki zabieg jest powszechny nie tylko w Redmond. Pozwala bowiem na szybkie wykrycie ewentualnych przeoczonych błędów i naprawienie ich, zanim nowość trafi na wszystkie urządzenia. Ja jeszcze nie mam możliwości skorzystania z nowych rozwiązań w apce Łącze z telefonem. A Wy?

Grafika tytułowa: Microsoft