TVP VOD już dla systemu VIDAA!

Hisense wprowadza do sklepu z aplikacjami systemu VIDAA kolejną popularną aplikację wideo. Tym razem padło na TVP VOD – rozwiązanie pozwalające w wygodny sposób oglądać na żądanie treści od publicznego nadawcy. Platforma VIDAA jest więc coraz bardziej atrakcyjna dla fanów Smart TV.

fot. Hisense

Platforma VIDAA rośnie w siłę!

VIDAA to stosunkowo młoda platforma Smart TV na polskim rynku. Z tego też powodu przez pewien czas borykała się z brakiem wielu podstawowych nad Wisłą aplikacji VOD. Sytuacja zaczyna się jednak zmieniać – na plus. W sklepie z aplikacjami dla VIDAA brakuje już wyłącznie nielicznych propozycji, a listę dostępnych rozwiązań zasiliło właśnie rozwiązanie od państwowego nadawcy – TVP VOD.

Dzięki współpracy z ponad 500 globalnymi partnerami na całym świecie na platformie dostępne są najpopularniejsze międzynarodowe aplikacje. Wśród nich znajdziemy: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney Plus, Viaplay, NBA League Pass, FIFA+, czy polską aplikację Polsat Box GO. Czekamy jeszcze na debiut HBO Max – miejmy nadzieję, że Warner Bros. stanie na wysokości zadania.

Czytaj też: Ambitne plany Samsunga na polskim rynku telewizorów!

Dajcie koniecznie znać, która platforma Smart TV jest Waszą ulubioną. Ufacie VIDAA? A może wolicie stawiać na rozwiązania od Google, Samsunga albo LG? Najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo ciekawie w segmencie inteligentnych telewizorów.

Grafika tytułowa: Hisense