Totalne Gituwy – od teraz w Natus Vincere!

Znana czytelnikom naszego serwisu żeńska drużyna CS:GO Totalne Gituwy zmienia barwy. Od teraz występuje w ramach legendarnej organizacji Natus Vincere, czyli NAVI.

Nasze rodaczki zawdzięczają to niewątpliwie doskonałymi występom w żeńskich ligowych rozgrywkach ESL Impact. W fazie grupowej pokonały wszystkie rywalki w ramach rozgrywek grupowych, wśród nich takie marki jak GODSENT oraz NOFEAR5.

Już pod nową banderą jako NAVI Javelins dzisiaj, o godzinie 19:30 podejmą portugalsko-hiszpański zespół equipa. W przypadku zwycięstwa zapewnią one sobie awans na LAN-owe finały pierwszego sezonu ESL Impact League. Odbędą się one w czerwcu podczas DreamHack Dallas 2022.

Tym samym spełnią swoje marzenia, o których mówiły w niedawnym wywiadzie dla conowego.pl.

„Zaledwie miesiąc temu naszym największym marzeniem było dostać się na zawody w Dallas. A dziś, krok przed nim, nim to marzenie się ziściło, doświadczamy czegoś niesamowitego. Czegoś, czego żadna z nas nie spodziewała się nawet w najśmielszych snach” – przyznała Karolina „Liina” Kasprzyk.

„Propozycja ze strony NAVI to dla nas nie tylko ogromny zaszczyt, ale także możliwość, by rozwijać się na poziomie osobistym i esportowym. Nie możemy też zapomnieć o naszych kibicach i ich wsparciu, pozytywnym odbiorze i ogromie czasu, jaki spędzają oni na śledzeniu naszych zmagań. Nie możemy się już doczekać, by wznieść trofea. Dziękujemy, NAVI. Dziękujemy, widzowie. Do zobaczenia na serwerze! – dodała.

Natus Vincere to ukraińska organizacja esportowa, założona w 2009 roku. Skupia drużyny i graczy rywalizujących w różnych grach, takich jak Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, FIFA, World of Tanks, Paladins, League of Legends: Wild Rift, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Apex Legends, Rainbow Six Siege, Mobile Legends: Bang Bang, Fortnite i VALORANT.

Czytaj także: Totalne Gituwy – globalne ambicje – część II