The Sims 4 z walentynkowym dodatkiem!

The Sims 4 to nadal jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych marek na rynku gier komputerowych. EA ciągle zarabia na niej krocie. Nic więc dziwnego w tym, że co jakiś czas studio raczy nas kolejnymi rozszerzeniami dla swojej produkcji. Nie inaczej jest i tym razem. Z okazji dnia zakochanych do gry trafi bardzo ciekawa zawartość!

Zaplanuj perfekcyjny ślub w The Sims 4!

Nowy dodatek do The Sims 4 skupi się na tematyce ślubnej. Ślubne historie trafią do sprzedaży już 17 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego. EA w oficjalnej notce związanej z rozszerzeniem zdradza nam co nieco na jego temat:

Wybierz Simów z orszaku ślubnego i przygotuj się na masę planowania i zabawy. Przed tym wielkim dniem trzeba zadbać o mnóstwo rzeczy. Odwiedzaj lokale, próbuj tortów i wybierz najpiękniejsze kwiaty! Przed Tobą również takie wydarzenia, jak kolacja zaręczynowa, kolacja próbna oraz wieczorne wypady. Ślubne historie to coś więcej niż jedno przyjęcie. Zaprojektuj ze szczegółami historię miłosną, odpowiadającą gustom Twoich Simów.

W grze pojawi się oczywiście nowa lokacja o nazwie Tartosa. Sama rozgrywka natomiast opierać się będzie na szczegółowym i kompletnym przechodzeniu przez wszystkie wydarzenia powiązane ze ślubem. Trzeba więc będzie w odpowiedni sposób przygotować nastrojowe zaręczyny, następnie zaplanować każdy aspekt ślubu i wesela, by ostatecznie wziąć udział w wystrzałowej imprezie. Dodatek będzie dostępny oczywiście na wszystkich platformach, na których możemy grać w podstawowe The Sims 4. Mowa więc o komputerach osobistych oraz konsolach od Sony (PlayStation 5, PlayStation 4), jak i od Microsoftu (Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One). 

Czytaj też: Dr. Dre z GTA Online w Spotify i Apple Music

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę. EA na pewno utrzyma w przypadku dodatku wysoki poziom jakościowy, więc fani, a szczególnie fanki popularnych „Simsów” na pewno się na Ślubnych historiach nie zawiodą!

Grafika tytułowa: EA