Off-roadowa hulajnoga od Jeep i Razor już wkrótce!

Hulajnogi elektryczne to bardzo popularny – szczególnie w dużych miastach – środek transportu. Trudno się temu dziwić. Pozwalają nam przemieszczać się szybko i niezależnie od często kapryśnej komunikacji publicznej. Co jednak powiecie na możliwość zakupu pojazdu tego typu, który sprawdzi się także na bezdrożach? Okazuje się, że nad taką hulajnogą pracują obecnie koncerny Jeep i Razor.

Hulajnogą po bezdrożach – to ciekawy plan!

Jednoślad opracowany wspólnymi siłami przez Jeep i Razor nosi nazwę RX200 i w dniu rozpoczęcia sprzedaży ma kosztować 500 dolarów (czyli około 1970 złotych). Ów pojazd zaoferuje nabywcom 200-watowy silnik z 24-woltowym akumulatorem. Jego pełne naładowanie umożliwi nam 40-minutową jazdę z maksymalną prędkością 20 km/h. Hulajnoga osadzona została na specjalnych ośmiocalowych oponach pneumatycznych, które powinny umożliwić nam bezproblemowe przemieszczanie się po bezdrożach.

O nasze bezpieczeństwo dbały będą najwyższej jakości hamulce tarczowe. Wzornictwo hulajnogi natomiast nawiązuje do designu samochodów marki Jeep (spójrzcie tylko na te reflektory!). Smaczkiem dla fanów popularnej marki związanej z off-roadem jest opatrzenie hulajnogi znacznikiem Trail Rated. Jest to oznaczenie certyfikatu nadawanego przez amerykańską markę swoim modelom samochodów terenowych.

Czytaj też: Oscary 2022 – oto wszyscy nominowani!

Na papierze efekt kolaboracji Jeepa i Razor prezentuje się naprawdę ciekawie. Oby w praktyce faktycznie owa hulajnoga świetnie radziła sobie na nieutwardzonych drogach. Tego dowiemy się jednak dopiero gdy pojawi się ona w sprzedaży i możliwe będzie jej przetestowanie w ekstremalnych warunkach.

A jak Wam podoba się koncepcja terenowej hulajnogi elektrycznej od Jeep i Razor?