Taki będzie realme 9 Pro! Rendery trafiły do sieci!

Realme to jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów nad Wisłą. Polacy pokochali tą markę za fantastyczny stosunek ceny do jakości oferowanych przez Chińczyków urządzeń. Z tego właśnie powodu każda premiera nowości od znanego koncernu wzbudza spore emocje. Na horyzoncie pojawił się już realme 9 Pro. Co wiemy w tej chwili na jego temat?

Źródło: OnLeaks/Smartprix

Realme 9 Pro na pierwszych renderach!

Realme 9 Pro wyciekł właśnie do sieci na pierwszych renderach, które ukazują nam jego wygląd. Jak widzicie powyżej, rewolucji wizualnej nie będzie. Smartfon prezentuje się do bólu poprawnie i w żaden sposób nie zaskakuje. Urządzenie zaoferuje nam 6,59-calowy wyświetlacz 120 Hz z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych (OLED o rozdzielczości Full HD+). Jego sercem będzie procesor Snapdragon 695 wspierany przez 6 GB lub 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej.

Czytaj też: Microsoft Defender – antywirus z Redmond dla wszystkich?

Zaplecze fotograficzne będzie podstawowe, ale dość solidne. Składać się będą na nie następujące obiektywy: główny 64 MP, ultrawide 8 MP i nieokreślony jeszcze obiektyw pomocniczy 2 MP. Do selfie natomiast posłuży aparat o rozdzielczości 16 MP. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 33W.

Nie znamy jeszcze polskiej ceny realme 9 Pro. Nie wiemy też, kiedy miałby trafić na nasz rynek. Mam nadzieję, że wkrótce poznamy omawianego smartfona oficjalnie i że wtedy wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane.

Grafika tytułowa: OnLeaks/Smartprix