A jednak! Apple zaskoczy w kwestii iPhone SE 2022!

Apple w tym roku zaprezentuje nam smartfona iPhone SE kolejnej generacji. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że owo urządzenie wzbudza spore emocje. Do sieci trafiają kolejne przecieki, które wskazują nam na specyfikację oraz wygląd nadchodzącej nowości. Dzisiejszy bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkie osoby wyczekujące wspomnianego urządzenia!

fot. xleaks7/tentechreview

iPhone SE 2022 może się podobać!

 To, na co patrzymy, jest zasadniczo skrzyżowaniem iPhone’a SE (2020) i iPhone’a XR z 2018 roku. I to dobra wiadomość, bo urządzenie prezentuje się naprawdę ciekawie i estetycznie. Widzimy m.in. pojedynczy obiektyw aparatu, bezramkowy front z notchem oraz brak Touch ID (najpewniej zastąpi je Face ID). Dzięki zmianom we wzornictwie frontowego panelu może uda się zastąpić 4,7-calowy ekran większym, 5,7-calowym przy zachowaniu korzystnych gabarytów obudowy.

Czytaj też: Taki będzie realme 9 Pro! Rendery trafiły do sieci!

Możemy być niemal pewni, że sercem nowego iPhone będzie procesor A14 Bionic. Z tego też powodu iPhone SE trzeciej generacji powinien zapewnić nam dostęp do szybkiego Internetu w technologii 5G. Jestem ciekaw jak Apple podejdzie do kwestii funkcji fotograficznych. Logicznym jest, że koncern z Cupertino powinien zdecydować się na jakiś upgrade w tej kwestii. Mam nadzieję, że nie zostaniemy obdarowani takim samym aparatem, jak w przypadku obecnej generacji urządzenia.

Wszystkie nasze wątpliwości powinny zostać wyjaśnione przez Apple na przełomie marca i kwietnia. Wtedy właśnie iPhone SE nowej generacji powinien oficjalnie zadebiutować i trafić do przedsprzedaży. Mam nadzieję, że producent zaskoczy nas wtedy wyłącznie pozytywnie!

Grafika tytułowa: xleaks7/tentechreview