A jednak! Apple zaskoczy w kwestii iPhone SE 2022!

Apple w tym roku zaprezentuje nam smartfona iPhone SE kolejnej generacji. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że owo urządzenie wzbudza spore emocje. Do sieci trafiają kolejne przecieki, które wskazują nam na specyfikację oraz wygląd nadchodzącej nowości. Dzisiejszy bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkie osoby wyczekujące wspomnianego urządzenia!

iPhone SE 2022 może się podobać!

 To, na co patrzymy, jest zasadniczo skrzyżowaniem iPhone’a SE (2020) i iPhone’a XR z 2018 roku. I to dobra wiadomość, bo urządzenie prezentuje się naprawdę ciekawie i estetycznie. Widzimy m.in. pojedynczy obiektyw aparatu, bezramkowy front z notchem oraz brak Touch ID (najpewniej zastąpi je Face ID). Dzięki zmianom we wzornictwie frontowego panelu może uda się zastąpić 4,7-calowy ekran większym, 5,7-calowym przy zachowaniu korzystnych gabarytów obudowy.

Czytaj też: Taki będzie realme 9 Pro! Rendery trafiły do sieci!

Możemy być niemal pewni, że sercem nowego iPhone będzie procesor A14 Bionic. Z tego też powodu iPhone SE trzeciej generacji powinien zapewnić nam dostęp do szybkiego Internetu w technologii 5G. Jestem ciekaw jak Apple podejdzie do kwestii funkcji fotograficznych. Logicznym jest, że koncern z Cupertino powinien zdecydować się na jakiś upgrade w tej kwestii. Mam nadzieję, że nie zostaniemy obdarowani takim samym aparatem, jak w przypadku obecnej generacji urządzenia.

Wszystkie nasze wątpliwości powinny zostać wyjaśnione przez Apple na przełomie marca i kwietnia. Wtedy właśnie iPhone SE nowej generacji powinien oficjalnie zadebiutować i trafić do przedsprzedaży. Mam nadzieję, że producent zaskoczy nas wtedy wyłącznie pozytywnie!