Taka będzie Motorola RAZR 3?

Motorola coraz mocniej rozpycha się łokciami na rynku smartfonów (także tych droższych) oferując nam coraz ciekawsze urządzenia. Jak się okazuje, producent nie złożył jeszcze broni także w segmencie sprzętów wyposażonych w elastyczne ekrany. Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Motoroli RAZR 3. Do sieci trafił właśnie kolejny przeciek związany z tym „składakiem”.

Motorola RAZR 3 to ewolucja w dobrym kierunku?

Motorola RAZR 3 pozuje nam na kolejnych, nieoficjalnych zdjęciach, które zdradzają nam nieco w kwestii jej designu. Przeciek został opublikowany przez serwis 91mobiles we współpracy ze znanym leaksterem, Evanem Blassem. Rewolucji nie będzie. Nowy RAZR to clamshell, który rywalizował będzie z Samsungiem Galaxy Z Flip 4 oraz nadchodzącym, podobnym urządzeniem od OPPO. Aby to jednak było możliwe, koncern Motorola będzie musiał postawić na mocną specyfikację.

Na tą chwilę wiadomo, że sercem smartfona będzie procesor Snapdragon 8 Gen 1. Poznaliśmy też prawdopodobną konfigurację zestawu aparatów, które trafią na pokład RAZR trzeciej generacji. Do rozmów wideo i wykonywania selfie posłuży nam kamera o rozdzielczości 32 MP. Na tył klapki powędrują natomiast główny obiektyw o rozdzielczości 50 MP oraz oczko pomocnicze odpowiedzialne za szeroki kąt oraz makro – o rozdzielczości 13 MP.

Czytaj też: Wybieramy prezent na komunię!

Nadchodzące tygodnie z pewnością przyniosą nam kolejne wieści związane z nowym składanym smartfonem Motoroli. Kluczem do sukcesu tego urządzenia będzie z pewnością jego cena. Ta musi być atrakcyjna, jeśli nowy RAZR ma się dobrze sprzedać.

Grafika tytułowa: Motorola