Szersza współpraca DHL i Allegro!

DHL Parcel rozpoczyna współpracę z Allegro. Obejmuje ona zarówno dostawy w ramach usługi Allegro Smart! jak również doręczeń międzynarodowych, do klientów z krajów Unii Europejskiej. Znana firma kurierska jest bardzo ceniona przez osoby dokonujące zakupów online w naszym kraju.

Z DHL zakupy będą jeszcze wygodniejsze!

Kurierzy DHL dostarczą przesyłki z Allegro do klientów z Polski oraz 24 innych krajów Unii Europejskiej. Klienci, którzy posiadają Allegro Smart! mogą skorzystać także z darmowej dostawy kurierem DHL. Obecnie z programu korzysta już ponad 5 mln klientów, a liczba ofert z darmową dostawą na platformie przekroczyła 160 mln. Klienci zaoszczędzili na przesyłkach już ponad 5,2 mld złotych.

Przesyłki z Allegro, dzięki rozwiązaniom DHL Parcel dotrą do adresatów w 25 krajach Europy: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Luksemburga, Monako, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Węgier, Włoch, Bułgarii, Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Szwecji, a sprzedający zyskają szybki i wygodny dostęp do rozwiązań logistycznych, bez dodatkowych formalności.

„Połączenie różnych technologii w procesach i usługach oferowanych przez DHL Parcel, a także możliwość korzystania z doświadczenia międzynarodowego DP DHL, pozwala nam na najwyższym poziomie odpowiadać na potrzeby klientów oraz wspierać efektywność operacyjną i kosztową. Wygodne zwroty, usługa „Przekieruj”, służąca zarządzaniu przesyłką, system powiadomień oraz track&trace, godzinowe przedziały doręczeń i wiele innych, to przykłady projektów i usprawnień, które pozwalają jeszcze lepiej obsługiwać klientów. To efekt tego, że nasze rozwiązania tworzymy z myślą o nadawcach i odbiorcach tak, by zapewnić im pełną wygodę, elastyczność i możliwości decydowania o wyborze opcji dostawy.” – Agnieszka Świerszcz, CEO DHL Parcel Polska

Czytaj też: Roboty Boston Dynamics potrafią coraz więcej!

Cieszy fakt, że znany serwis daje nam szerszy wybór metod dostawy dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. A jaka jest Wasza ulubiona metoda dostawy zakupów dokonywanych na Allegro? Może korzystacie chętnie z usług innego dostawcy usług kurierskich? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Grafika tytułowa: Allegro