Denon DCD-1700NE oficjalnie!

Denon DCD-1700NE to nowa propozycja w portfolio znanego koncernu mająca zapewnić nam dostęp do dźwięku o wysokiej rozdzielczości z płyt CD i SACD odtwarzanych na Denon DCD-1700NE z technologią Advanced AL32 Processing Plus i ultraprecyzyjnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Co warto wiedzieć na jego temat?

fot. Denon

Wysoka jakość dźwięku bez kompromisów

Denon DCD-1700NE wspiera zaawansowane zaawansowane algorytmy AL32 Processing Plus, które przywracają informacje utracone podczas cyfrowego zapisu. Mamy tu też precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy. Odtwarzacz został dostrojony poprzez dobór podzespołów audio i przetestowany przez Denon Sound Master, aby na co dzień spełniał wyśrubowane, wysokie standardy i zapewniał najwyższej klasy jakość dźwięku zadowalającą nawet audiofilów.

Precyzyjnie wykonana konstrukcja zegara głównego zawiera wysokiej jakości oscylator do tłumienia jittera, zapewniając szczytową precyzję konwersji cyfrowo-analogowej i optymalizację cyfrowych obwodów audio.

Urządzenie zapewnia obsługę wielu formatów dysków – między innymi takich, jak CD, Super Audio CD, DSD czy nagrań zapisywanych na płytach DVD-R/RW i DVD+R/RW. Za ich odczyt odpowiada autorski napęd dysków Denon, który jest zbudowany w oparciu o wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid). Inżynierowie podczas opracowywania go postawili na maksymalny poziom dokładności odczytu danych.

Czytaj też: Szersza współpraca DHL i Allegro!

Nowy odtwarzacz Denona zapowiada się więc fantastycznie. Póki co jednak, producent nie udostępnił informacji na temat jego ceny. Gdy tylko odpowiednie informacje zostaną podane oficjalnie, zaktualizujemy tego newsa.

Grafika tytułowa: Denon