Świetne darmowe gry nadciągają do Prime Gaming!

Amazon co miesiąc raczy nas ciekawymi, darmowymi grami w ramach subskrypcji Prime Gaming. W listopadzie mieliśmy okazję dodać do naszych bibliotek takie hity, jak Dragon Age: Inquisition, czy też Control: Ultimate Edition. Jak się okazuje, grudniowy zrzut gier w Prime Gaming będzie nie mniej atrakcyjny, a zadowoleni z niego będą głównie fani zaciętej rywalizacji!

Niesamowite gry w Prime Gaming na grudzień!

Lista tytułów, które przygotował dla nas Amazon prezentuje się następująco:

  • Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
  • Frostpunk
  • Journey to the Savage Planet
  • Football Manager 2021
  • Morkredd
  • Spellcaster University
  • Youtubers Life
  • Stubbs the Zombie w Rebel Without a Pulse
  • Tales of Monkey Island Complete Pack

Uwagę przykuwają w szczególności trzy tytuły. Pierwszy z nich to remaster nieśmiertelnego Need for Speed: Hot Pursuit. To fantastyczna gra wyścigowa zapewniająca graczom możliwość ścigania się najszybszymi samochodami świata w niesamowicie malowniczych sceneriach. Remaster debiutował w sprzedaży rok temu i oczywiście w stosunku do pierwowzoru oferuje poprawioną oprawę graficzną. Jeśli uwielbiacie gry wyścigowe, to koniecznie przypiszcie tą grę do swojego konta w Origin i z padem w dłoni zagłębcie się w świat niebezpiecznej rywalizacji w samochodach takich, jak Lamborghini Sesto Elemento czy Nissan 370Z.

Uwagę graczy powinien przykuć także ceniony Frostpunk. To produkcja łącząca elementy strategicznej gry czasu rzeczywistego, gry w budowę miasta i survivalu. Niezwykły klimat zapewnia świat przedstawiony osadzony w steampunkowym, skutym mrozem świecie. Jeśli macie w sobie coś z wytrawnego stratega i uwielbiacie takie nieszablonowe tytuły to koniecznie przypiszcie Frostpunka do swojej biblioteki gier (najpewniej na GOG).

Ostatnia spośród najbardziej wartych uwagi darmowych gier to Football Manager 2021. Jest to klasyczny manager piłkarski należący do znanej i cenionej serii gier tego typu. Już poprzednie części cyklu potrafiły przykuwać fanów „kopanej” przed monitory komputerów na długie godziny. Nie inaczej będzie więc z pewnością w przypadku Football Managera 2021. Mnogość funkcji i aktualne, licencjonowane składy pozwolą nam zbudować potęgę klubów piłkarskich od podstaw. Zdobywajcie trofea, rozbudowujcie infrastrukturę, pozyskujcie najlepszych graczy. Świat wielkiej piłki nożnej stoi przed Wami otworem!

A na którą, grudniową propozycję z Prime Gaming Wy czekacie najbardziej?

P.S. Gry będzie można przypisywać do kont od 1 grudnia!

Grafika tytułowa: Amazon