Sony przedstawia nowy, zaawansowany smartfon Xperia 1 VI!

Sony wprowadza na rynek swój najnowszy flagowy smartfon – Xperia 1 VI, który zapewnia nową jakość zarówno w fotografii, jak i rozrywce. Głównym wyróżnikiem tego modelu jest teleobiektyw zmiennoogniskowy z zoomem optycznym do 7,1×, umożliwiający komfortowe rejestrowanie szczegółowych ujęć z dużej odległości. Dzięki zakresowi ogniskowych od 85 mm do 170 mm możliwe jest tworzenie profesjonalnych portretów z eleganckim efektem bokeh, niezależnie od ustawienia zoomu.

Bezkompromisowy flagowiec dla fanów marki Sony

Innowacyjna konstrukcja aparatu gwarantuje wysoką jakość obrazu oraz profesjonalny wygląd portretów, a zaawansowany przetwornik obrazu Exmor T do urządzeń mobilnych w obiektywie szerokokątnym 24 mm zapewnia doskonałe właściwości w słabym oświetleniu oraz szybki system AF, efektywnie śledzący ostrość dzięki sztucznej inteligencji.

Sony wykorzystuje sztuczną inteligencję także w poprawie jakości rozrywki na smartfonie Xperia 1 VI. Obraz na ekranie jest ulepszany przez technologię Powered by BRAVIA®, zapewniającą taką samą jakość wyświetlania, jak telewizory Sony BRAVIA. Dodatkowo, udoskonalono głośniki, co zapewnia lepszy dźwięk.

fot. Sony

Dzięki doświadczeniu firmy Sony w obszarze wyświetlaczy, dźwięku i gier mobilnych, Xperia 1 VI przewyższa oczekiwania użytkowników. Współpraca z Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 3 Mobile Platform gwarantuje niezrównaną wydajność podczas korzystania z aparatu, słuchania muzyki, grania i oglądania.

Smartfon Xperia 1 VI jest także przyjazny dla użytkownika, oferując nową aplikację aparatu z wygodnym w obsłudze systemem oraz łatwe w użyciu narzędzia do precyzyjnego fotografowania i filmowania. Dodatkowo, wyświetlacz Powered by BRAVIA™ wykorzystuje technologię remasteringu z użyciem sztucznej inteligencji, zapewniającą wyższy kontrast, lepsze kolory i wyraźniejszy obraz.

Oprócz doskonałej jakości obrazu i dźwięku, Xperia 1 VI oferuje także wydajną baterię oraz szybkie ładowanie. Możliwość pracy baterii nawet przez dwa dni sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się rozrywką bez obaw o szybkie wyczerpanie energii.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz dbałość o detale sprawiają, że smartfon Xperia 1 VI stanowi połączenie elegancji, wydajności i funkcjonalności. Jest to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowość trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Czytaj też: Nowa seria profesjonalnych monitorów Sony – topowa jakość obrazu w każdych warunkach!

Grafika tytułowa: Sony