Nowa seria profesjonalnych monitorów Sony – topowa jakość obrazu w każdych warunkach!

Koncern Sony zaprezentował nowy flagowy monitor z serii BRAVIA, rozszerzając swoją ofertę profesjonalnych ekranów o 98-calowy model FW-BZ53L. Wraz z nim do oferty dołączają również nowe modele z serii BZ30L. Te nowości wzbogacają gamę monitorów BRAVIA dając klientom jeszcze większy wybór wysokiej jakości ekranów, idealnie dopasowanych do różnorodnych potrzeb i środowisk.

Idealny obraz na wyciągnięcie ręki

Nowy model FW-98BZ53L oferuje dostęp do technologii Deep-Black Non-Glare, charakteryzującą się niskim poziomem odbić, wysokim kontrastem i doskonałą jakością obrazu. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy korzystają z treści Digital Signage w miejscach o intensywnym oświetleniu, takich jak galerie handlowe czy sale konferencyjne. Dzięki matowej powłoce Deep-Black, seria BZ53L staje się idealnym wyborem dla sklepów, sal wykładowych i innych przestrzeni komercyjnych.

Najważniejsze cechy nowego 98-calowego monitora to wiodący poziom zamglenia (haze) wynoszący 47% z filtrem Low Reflection, technologia podświetlenia Full Array Local Dimming, jasność 780 nitów oraz płynny ruch dzięki panelowi 4K 120 Hz. Dodatkowo, monitor oferuje wsparcie dla pracy w trybie 24/7 i tryb Pro dla łatwej personalizacji.

Nowe modele z tunerami BRAVIA 7, 8 i 9 wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością obrazu, ale także doskonałym dźwiękiem, intensywnością barw i wyraźnymi detalami. Są one idealnym rozwiązaniem do instalacji kina domowego, oferującym 3-letnie wsparcie techniczne dla klientów oraz wysoką luminancję szczytową. 98-calowy monitor Sony Bravia BZ30L również trafia na rynek europejski, oferując jasność 440 nitów, niezrównaną jakość obrazu oraz funkcje profesjonalne. Podobnie jak inne modele z serii BZ30L, ten monitor zawiera elementy ekologiczne, takie jak plastik z recyklingu SORPLAS ™ i ECO Dashboard, co sprawia, że jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Czytaj też: Nowe telewizory Sony BRAVIA – naszpikowane technologiami

Grafika tytułowa: Sony