Sonos Sub Mini – niewielki subwoofer, wielka moc! 

Sonos rozszerza portfolio produktów kina domowego o nowy subwoofer Sub Mini, który zapewnia głęboki, zrównoważony bas w mniejszych pomieszczeniach. Urządzenie łączy kompaktowe rozmiary z naprawdę imponującą mocą. Co warto wiedzieć na jego temat?

Sub Mini powstał z myślą o pomieszczeniach, które cechuje ograniczony metraż. Kompaktowa forma głośnika basowego nie oznacza, że ma nam on niewiele do zaoferowania. Wręcz przeciwnie! Sonos Sub Mini oferuje nam wiele unikatowych cech, które sprawiają, że może być wartościowym elementem domowego zestawu audio.

Urządzenie zostało wyposażone w podwójne, niestandardowe głośniki niskotonowe i zaawansowane przetworniki dźwięku, które generują głębokie, dynamiczne niskie tony, jednocześnie neutralizując szumy, buczenie i grzechotanie. Zaawansowany cyfrowy przetwornik dźwięku natomiast w maksymalny sposób wykorzystuje pasmo przenoszenia basów i wiernie odtwarza pełne brzmienie niskich częstotliwości. Takiej jakości pracy nie powstydziłyby się dużo potężniejsze głośniki.

Głośnikiem Sub Mini można wygodnie zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej Sonos. Łącząc urządzenie z różnymi głośnikami firmy można stworzyć idealny system dźwiękowy, niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie w domu, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi. Sub Mini można też łatwo dostroić dzięki funkcji Trueplay, która dostosowuje dźwięk głośnika do fal dźwiękowych odbijanych od ścian i mebli, zapewniając najlepsze doznania słuchowe.  

Czytaj też: Amazon Kindle 2022 oficjalnie!

Sub Mini będzie dostępny w globalnej sprzedaży od 6 października. Jego cena w Polsce to 2399 złotych. Urządzenie można kupić w sklepie internetowym Sonos oraz w autoryzowanych salonach partnerskich.