Smartfony OPPO z serii Reno7 – co o nich wiemy?

OPPO to producent, który może pochwalić się coraz lepszymi wynikami sprzedaży w naszym kraju. Fani cenią smartfony chińskiego koncernu za przyzwoite specyfikacje i przejrzysty interfejs. Na polskim rynku wkrótce zadebiutują trzy nowości od OPPO dla użytkowników o różnej zasobności portfela. Co o nich wiemy?

fot. OPPO

OPPO Reno7

OPPO Reno7 to najtańsza z nowości. Oferuje ekran o przekątnej 6,43” i rozdzielczości Full HD+. Jest to matryca AMOLED odświeżana z częstotliwością 90 Hz. Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 680 wspierany przez 8 GB RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Do wykonywania zdjęć posłużą: aparat główny 64 MP, monochromatyczny 2 MP i makro 2 MP. Wykonywanie selfie i prowadzenie rozmów wideo możliwe będzie dzięki kamerce o rozdzielczości 32 MP. Całość zasili bateria o pojemności 4500 mAh z ładowaniem 33 W. Nowość wyceniono na 1599 zł.

fot. OPPO

OPPO Reno7 Lite 5G

OPPO Reno7 Lite 5G to model pośredni z całej trójki, wyposażony już w modem 5G. Oferuje ekran o przekątnej 6,43” i rozdzielczości Full HD+. Jest to matryca AMOLED odświeżana z częstotliwością 90 Hz. Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 695 wspierany przez 8 GB RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Do wykonywania zdjęć posłużą: aparat główny 64 MP, monochromatyczny 2 MP i makro 2 MP. Wykonywanie selfie i prowadzenie rozmów wideo możliwe będzie dzięki kamerce o rozdzielczości 16 MP. Całość zasili bateria o pojemności 4500 mAh z ładowaniem 33 W. Ciekawe rozwiązania serwowane na pokładzie tego smartfona to oświetlenie pierścieniowe RGB wokół kamer oraz odporność na kurz i wodę w standardzie IPX4. Cena to 1899 złotych.

fot. OPPO

OPPO Reno7 5G

OPPO Reno7 5G to najmocniejszy smartfon z całej trójki. Oferuje ekran o przekątnej 6,43” i rozdzielczości Full HD+. Jest to matryca AMOLED odświeżana z częstotliwością 90 Hz. Warto wspomnieć o wsparciu dla HDR10+. Sercem smartfona jest procesor MediaTek Dimensity 900 wspierany przez 8 GB RAM oraz 256 GB przestrzeni na dane użytkownika. Do wykonywania zdjęć posłużą: aparat główny 64 MP, ultraszerokokątny 8 MP i makro 2 MP. Wykonywanie selfie i prowadzenie rozmów wideo możliwe będzie dzięki kamerce o rozdzielczości 32 MP. Całość zasili bateria o pojemności 4500 mAh z ładowaniem 65 W. Cena to 2699 złotych.

Czytaj też: Cyfrowy kluczyk coraz popularniejszy? Samsung rozszerza wsparcie!

Parametry nowości od OPPO nie powalają na kolana, choć smartfonom nie można odmówić wydajności i charakteru. Jestem ciekaw jak będą sprawowały się na co dzień. Gdy tylko pojawi się taka możliwość – przetestujemy je dla Was.

Grafika tytułowa: OPPO