Smartfonowa gratka dla fanów Diablo Immortal!

Rynek smartfonów w ostatnich miesiącach pokazuje nam, że jest na nim miejsce dla urządzeń zaprojektowanych z myślą o graczach. A któż inny mógłby zaprezentować nam taki sprzęt, jak nie ASUS – w ramach słynnej rodziny ROG. Tym razem koncern z Tajwanu ma dla nas limitowaną edycję ROG Phone 6 zaprojektowaną z myślą o fanach Diablo Immortal.

Klimatyczny smartfon dla koneserów!

Nie będziemy rozpisywać się na temat specyfikacji smartfona ASUS ROG Phone 6, gdyż pojawiała się u nas wiele razy. Tym razem powiemy sobie o tym, jak wygląda urządzenie oraz zestaw zaserwowany nam wraz z nim przez znanego producenta. Już na pierwszy rzut oka widzimy wizualne nawiązania do gry.

Panel tylny przyozdobiono nadrukiem, który mieni się w zależności od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Motyw związany z Diablo Immortal pojawił się także na ekranie Aura RGB, na którym wyświetlane jest logo mobilnego Diablo. Poza tym producent postawił na animowane tapety, style ikon, animacje systemowe oraz efekty dźwiękowe charakterystyczne dla słynnej serii gier.

Smartfon wraz z akcesoriami umieszczono w kartonie imitującym słynną Kostkę Horadrimów. Jeśli natomiast o akcesoriach mowa – producent dokłada do zestawu etui Shield Blessing Aero Case i mapę Sanktuarium. Po podświetleniu ich dedykowaną latarką Fahir’s Light ukażą nam się ciekawe, klimatyczne inskrypcje. W zestawie otrzymamy też utrzymaną w motywie gry igiełkę SIM opisaną jako Immortality Ejector Pin.

Czytaj też: Chińczycy nie zagrają w Warcrafta!

Nowy wariant ASUS ROG Phone 6 będzie dostępny w Polsce. W sprzedaży pojawi się w wersji z procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, 16 GB RAM LPDDR5 i 512 GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika. Sprzedaż wystartuje od grudnia 2022 roku w cenie 6399 złotych. Zamówienia można składać już teraz. Skusicie się?