Słuchawki Jabra Connect 5t oficjalnie!

Jabra wprowadza do oferty nowy model słuchawek – Connect 5t. To trzeci produkt z serii Connect. Dołącza on do zestawu słuchawkowego nagłownego Connect 4h oraz przenośnego zestawu głośnomówiącego Connect 4s. Nowość wnosi do tej gamy produktów zalety słuchawek true wireless i będzie solidnym towarzyszem w pracy zdalnej.

fot. Jabra

Praca w dowolnym miejscu i czasie

Słuchawki Jabra Connect 5t to świetne słuchawki, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy. Rozmowy będą niesamowicie klarowne dzięki hybrydowej aktywnej redukcji hałasu i eliminacji szumu powodowanego przez wiatr. Technologia 6 mikrofonów umożliwia uzyskanie wyrazistego dźwięku o wysokiej jakości podczas rozmów, a 6-milimetrowe przetworniki odtwarzają bogaty dźwięk po godzinach – gdy sięgniemy po utwory z ulubionej playlisty.

Wśród rozwiązań serwowanych nam przez nowe słuchawki Jabry warto wymienić wsparcie dla kodeków kodeki SBC, AAC i Qualcomm aptX. Ponadto omawiane słuchawki możemy sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie, na przykład z laptopem i smartfonem, za sprawą funkcji Bluetooth Multipoint. Wbudowane akumulatorki pozwalają na nawet 7 godzin pracy na baterii i do 28 godzin w sumie z dołączonym etui.

Najważniejsze cechy i funkcje Connect 5t:

  • Technologia 6 mikrofonów — wyraźne połączenia do spotkań wirtualnych.
  • Hybrydowa aktywna redukcja hałasu — blokuje hałas z zewnątrz, umożliwiając lepszą koncentrację.
  • Inteligentne opcje łączności — dzięki funkcji Bluetooth Multipoint można łączyć słuchawki z dwoma urządzeniami jednocześnie, a Google Fast Pair i Microsoft Swift Pair umożliwiają łączenie w ciągu sekund. Funkcja Spotify Tap daje łatwy dostęp do muzyki.
  • Do 7 godzin działania na baterii i do 28 godzin z etui ładującym— do prowadzenia rozmów przez cały dzień. W zestawie ładowarka bezprzewodowa.
  • 6-milimetrowe głośniki — bogaty, przyjemny dźwięk do pracy i rozrywki.
  • Asystenci głosowi— Asystent Google i Alexa oferujące pomoc przy użyciu poleceń głosowych.

Czytaj też: Nowe Pixele tuż za rogiem!

Słuchawki Jabra Connect 5t będą dostępne w rekomendowanej cenie producenta 799 PLN w wybranych sieciach sklepów elektronicznych, a także na stronie jabra.com i serwisie Amazon.

Grafika tytułowa: Jabra