Składany Xiaomi Mix Fold 3 zdradza tajemnice!

Xiaomi to jeden ze zdecydowanych liderów międzynarodowego rynku urządzeń mobilnych. Koncern z Chin rokrocznie prezentuje nam kolejne smartfony mające na celu umocnienie jego pozycji i nawiązanie równorzędnej rywalizacji z największym rywalem – Samsungiem. Co wiemy w tej chwili o składanym urządzeni producenta na 2023 rok – Xiaomi Mix Fold 3?

Premiera Xiaomi Mix Fold 3 nieprędko?

Xiaomi Mix Fold 3 będzie kolejnym przedstawicielem segmentu składanych smartfonów i jednocześnie trzecią generacją tego typu urządzenia od Xiaomi. Oczywiście nie powinniśmy się spodziewać w jego przypadku rewolucyjnych rozwiązań. Będzie bowiem rozwinięciem koncepcji, którą koncern z Chin serwuje nam od kilku lat. Zmiany pojawią się z pewnością w kwestii designu oraz specyfikacji.

Leaksterzy zakładają, że nowy „składak” od Xiaomi zaoferuje nam flagowy procesor Qualcomma oraz sporą ilość pamięci – zarówno tej operacyjnej, jak i na dane użytkownika. Mówi się nawet o konfiguracjach 16/512 GB a nawet 16 GB/1 TB. Większych zmian nie doczekamy się raczej w temacie wyświetlacza. Xiaomi może jednak chcieć postawić na bardziej niezawodny i dopracowany zawias, nie obciążający tak matrycy podczas składania.

Czytaj też: Nowy standard SIM od Samsunga?

Dajcie koniecznie znać, czy uważacie składane smartfony za istotną część rynku urządzeń mobilnych. A może to według Was wyłącznie ciekawostka dla fanów Androida o najbardziej zasobnych portfelach? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach. Premiery Xiaomi Mix Fold 3 spodziewamy się w drugim kwartale.

Grafika tytułowa: Xiaomi